Semináře Moderní Kurandery

Mnoho žen oslovila kniha Kurandera. Chtějí se vydat touto cestou a nevědí, jak začít. Nebo už na cestu poznání vykročily a chtějí pochopit víc.

KURANDERA 1

Žena ve své síle

8-denní seminář

Seminář je pro ženy, které chtějí umět vědomě a naplno využívat potenciálu své ženské síly, objevit svoji vnitřní Kuranderu. Pro ženy, které chtějí lépe porozumět svému tělu. Pro ženy, které se chtějí stát tvůrkyní reality svého života. Pro ženy, které se chtějí naučit spojovat se s přírodními živly. Jsi jednou z nich?  Pak je tento kurz určený právě tobě. Pokud jsi připravená na cestu, jednoduše vykroč.

KURANDERA 2

Posvátná Sexualita

8-denní prožitkový seminář

Pokračovací kurz Kurandera 2 - Posvátná sexualita je určený pro absolventky kurzu Kurandera 1. Tentokrát zaměříme pozornost na vztah ke svému tělu a intimitě. Získáš jiný náhled a hlubší pochopení ženské i mužské sexuality i rozdílů mezi nimi. Obohatí tě moudrost východní tantry i jihoamerických indiánských kultur. Dotkneš se čiré esence mystéria ženství.

KURANDERA 3

Ještě hlouběji

8-denní prožitkový seminář

Pokračovací kurz Kurandera 3 - Ještě hlouběji je určený pro absolventky kurzu Kurandera 1 a Kurandera 2.

KURANDERA 4

Čarodějka v nás

8-denní prožitkový seminář

Pokračovací kurz pro absolventky kurzu Moderní kurandera 1.-3.

Partnerská intimita

retreat pro páry

Kuranderovský kurz vznikl původně na základě žádosti absolventek mých kurzů Moderní kurandera, které v nich nalezly mnoho inspirace a konkrétního přínosu pro svůj život a chtějí jít touto cestou s partnerem. Těšte se na zajímavé propojení tantry, šamanismu a moderních západních přístupů.

TANEC POLARIT

retreat pro jednotlivce

8-denní seminář, ve kterém budeme společne zkoumat mužskou-ženskou polaritu- ve vztahu k okolí i v našem nitru. Seminář je určen pro jednotlivce i páry, ve skupině bude stejný počet žen a mužů. Skupiny mužů a žen budou pracovat nejdřív několik dní odděleně a pak budou postupně propojovány ve svých čistých esencích. 

Kurz povedu se Swamim Anahatou. Těšte se na zajímavé propojení tantry, šamanismu a moderních západních přístupů.

Taneční KURANDERA

Salsa & Kvantovka & Hýčkání

Tanečně-meditačně-hýčkací pobyt pro ženy s Lucií Chayou a Terezkou Kauckou

Zbrusu nový seminář je tu! Mnohé z absolventek Moderní Kurandery 1.-3. mne už delší dobu prosí, abych vytvořila nějaký další seminář, třeba trochu kratší než týden, kde bychom se mohly opět setkat, propojit a kde by mohly znovu naskočit na kuranderovskou vlnu. Některé věci chtějí svůj čas, nelze je lámat přes koleno, musí uzrát... ale teď už je to tu! Cítím, že tohle je ono. :-)