8-denní seminář s Lucií Chayou

Moderní
Kurandera 1

Žena ve Své Síle

Vydej se na Cestu ke své Síle

Mnoho žen oslovily knihy Kurandera a Hadí žena. Chtějí se vydat touto cestou a nevědí, jak začít. Nebo už na cestu poznání vykročily a chtějí pochopit víc.

Možná patříš mezi ně a chceš umět vědomě a naplno využívat potenciálu své ženské síly, objevit svoji vnitřní Kuranderu. Chceš lépe porozumět svému tělu... Chceš se stát tvůrkyní reality svého života...Ráda by ses naučila spojovat se s přírodními živly... Stát se moudrou ženou. Ženou ve své síle...  Pak je tento kurz určený právě tobě. Pokud jsi připravená na cestu, jednoduše vykroč.

Kurz vede Lucie Chaya

„Do programu kurzu jsem vložila to nejlepší ze šamanismu, tantry i kvantové fyziky, co znám a co používám ve svém každodenním životě. Změnilo to mě i můj život. Zní to příliš nadneseně? Tak podívej:“

Ráda To Naučím 

i Tebe

a předám ti praktické nástroje, které budeš moci hned začít používat v každodenním životě.

Kurz je z velké části prožitkový a je vhodný i pro ženy, které nemají žádné předchozí zkušenosti s tantrou, šamanismem nebo kvantovou fyzikou. Velmi však doporučuji přečíst si před seminářem knihy Kurandera a Hadí žena (není to však nezbytné).

Co ti kurz může přinést, ti napoví toto video:

Kdo je Lucie Chaya?

Lucie Chaya pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Je autorkou a lektorkou kuranderovských prožitkových seminářů, které změnily život už stovkám žen. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace.

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera a Hadí žena, které se staly bestsellery. Organizuje také kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero, vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii, kde využívá svých dlouholetých novinářských a průvodcovských zkušeností se specializací na Itálii.

Její osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Má svoji značku přírodní kosmetiky Chaya a eshop kurandera.cz

Co Řekli o Kurzu Absolventky

Někdy je třeba se roztříštit na kousky, doplout až na bahnité dno. Proto, aby se ty kousky mohly opět spojit a voda zprůzračnit. Kurandera 1 mě vzala na cestu, skrze kterou mi bylo dovoleno objevit svoji vlastní sílu. Opravdovou a jedinečnou. Pocítila jsem, že ticho a samota promlouvají, stačí se jen zastavit a naslouchat. Mám pocit, že domů se z kurzu vrátil někdo trošku jiný, někdo více JÁ. <3
Markéta Vegesoövá
Bylo to nádherné, inspirující, až neskutečné. Hluboce děkuji za velmi nevšední zážitky. Sálá z tebe obrovská pokora, láska a respekt ke každé z nás a pro mne jako lektorku bylo navíc úžasné pozorovat tvou práci. H.
Helenka Novotná
Neváhejte...pokud vás to volá, nic neřešte a přihlaste se na tento seminář, který mě letos hodně ovlivnil svým nenuceným plynutim, svou hloubkou a přitom jednoduchostí. Uvolnil mi tělo i duši, zbavil mě několika strachů, probudil ve mně spontánnost a nespoutanost;-), nechal odpadnout zábrany a tabu, a to vše navíc na krasném místě... moc doporučuji všem ženám. ♡♡♡
Linda Malenovská

Jsi připravena vykročit na kuranderovskou cestu?

Těším se na Tebe!

Další Zpětné Vazby od Vás

Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.
Katka Nesvadbová
Když vám vaše životní cesta nabídne úžasný dar a vy jej přijmete a pak se vaší modlitbou stane vděčnost, s Láskou předáváte dál.. Jsem kým jsem, protože stále jdu, ale kráčet významnou chvíli pod laskavým a pevným vedením Lucie bylo cestou nejen k opravdové ženské síle a Lásce k sobě i jiným Ženám. Mojí cestou vždy byla Svoboda a Láska a osvobodit ženu v sobě pro mě bylo jako když jsem kdysi unavená a oslabená sjela z mongolských hor do otevřeného údolí, kde mě zalil pocit tepla, Lásky, bezpečí, nekonečného klidu, ale také bezbřehé síly toho všeho. Tu krajinu jsem musela opustit, ale krajinu, kterou jsem objevila v sobě na Lucčiných kurzech si sebou ponesu už napořád. 🙏 A víte co? Má vnitřní krajina se stala krajinou vnější. Přeji to všem ženám, všem.. s velkou Láskou.. je to jen na nás.. a tento kurz je možností té cesty..
Petra Zálešáková
Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.
Kristy Korecová
Chci ti moc poděkovat za Kuranderu. Nevěděla jsem, jesti to se mnou něco dělá a ono opravdu dělá.  Věci dostávají rychlý spád, já si stojím pevně za svými názory a uvědomuju si více své kvality.
Katka Slabinová
Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji
Jitka Haková
Tak mám za sebou úžasný kurz Lucie Chaya! Jej nádherna energia, úprimnosť, laskavosť, osobitý prístup a profesionalita mi umožnily cítiť sa bezpečne a naplno sa odovzdať procesu. A verte mi, stojí to za to!
Janka Bugelová
Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.
Lucie Vlachová
Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.
Zuzana Polčáková