S LUCIÍ NA SVATOU LUCII
kuranderovský den pro uzavřenou skupinu žen
13.12.2016

Touto akcí vycházím vstříc všem přáním na další společnou akci pro absolventky mých kurzů Moderní kurandera 1 popř. 2, kde bychom spolu opět nasedly na společnou vlnu. Uspořádat ji na Svatou Lucii mi připadá více než příhodné. 🙂 Akce je otevřena také absolventkám Mamaniho kurzu Akklay. Ostatní ženy jsou srdečně zvány na vánoční večer 16.12 ve 20.00, na který se mohou přihlásit zde.
Tentokrát na tebe nečekají žádné záludné úkoly ( i když kdo ví...), ale budeme tančit, zpívat, bubnovat, sdílet a skvěle se bavit. V podvečerních hodinách nás čeká také rituál s mnou vedenou kvantovou meditací, kde budeme pracovat se záměrem pro příští rok a večer se těšte na bubny. Pokud máš, můžeš vzít buben s sebou. Program bude velmi organický, pokud nemůžeš přijít na celý den, určitě má smysl přijít alespoň na jeho část.
Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha Karlín (5 min chůze od metra Křižíkova)
Začátek je v 10 hodin dopoledne a končíme ve 22.00. Pokud jsi mimopražská, je možné ve studiu za poplatek 200 Kč přespat.
Jde o celodenní akci, ale mnou vedený program bude tak z poloviny. Chci, abychom měly také prostor si vzájemně popovídat a aby měly možnost poznat se a \"prolnout\" se ženy z jednotlivých kurzů. Proto je příspěvek na akci pouze: 490 Kč, platba na místě.
Přihlaš se prosím předem formulářem vpravo nahoře, pro organizaci potřebuji znát počet účastnic. Pokud se ti změní plán a nebudeš moci dorazit, ocením, když mi dáš mailem nebo zprávou na FB vědět a přihlášku tak zrušíš. Pokud chceš přespat ve studiu do pondělka, uveď to v poznámce.
Občerstvení formou švédské podlahy aneb co kdo přinese. Pokud pečete, bude fajn, když přinesete ochutnat vzorek svého cukroví pro inspiraci ostatním ženám (určitě přineste recept na svoji hitovku). Na každou z vás čeká také sklenička báječného trentinského vína. Talířky, kelímky a vidličky zajistím já.
KAŽDÁ PŘINESTE PROSÍM ZABALENÝ VÁNOČNÍ DÁREK VE FORMĚ MALÉ POZORNOSTI. (Když jsem se o tom bavila se synem, zeptal se mě bezelstně: \"Dárek pro tebe?\" To mě rozesmálo, až mi tekly slzy, a teprve pak jsem si uvědomila, že by to tak možná opravdu mohlo někomu připadat, tak prosím vás NE, všechny ty drobné dárečky nebudou pro mne, ale pro vás navzájem. 🙂
Věřím, že vás potěším zprávou, že si budete moci konečně odnést první exempláře krémů Chaya, oficiálně budou na trhu až v únoru 2016.
K dispozici budou také knihy Kurandera a Hadí žena i italská přírodní dekorativní kosmetika Liquidflora. Líčit vás bude opět úžasná Ksenia - přítelkyně mého syna (nepřestanu být vděčná vesmíru, že ji přivedl do mého i jeho života). Tentokrát bude i prostor, abyste se o této kosmetice (v jejímž složení má také prsty geniální Guido) dozvěděly něco víc.
Už se na vás všechny těším!!!!! Moc!!!
Vaše Lucie

Registrační formulář
