Kurz je obsazen. Přihlašte se, prosím, jako náhradnice.


Mnoho žen oslovily knihy Kurandera, Hadí žena a Cesta šamana. Chtějí se vydat touto cestou a nevědí, jak začít. Nebo už na cestu poznání vykročily a chtějí pochopit víc.

Možná patříš mezi ně a chceš umět vědomě a naplno využívat potenciálu své ženské síly, objevit svoji vnitřní Kuranderu. Chceš lépe porozumět svému tělu... Chceš se stát tvůrkyní reality svého života...Ráda by ses naučila spojovat se s přírodními živly... Stát se moudrou ženou, která stojí pevně nohama na zemi, ale zároveň umí naslouchat své intuici. Stát se ženou ve své síle, v níž se harmonicky snoubí hmota se Spiritem. Pak je tento kurz určený právě tobě. Pokud jsi připravená na cestu, jednoduše vykroč.

Kurz vede: Lucie Chaya.
"Do programu kurzu jsem vložila to nejlepší ze šamanismu, tantry i kvantové fyziky, co znám a co používám ve svém každodenním životě. Změnilo to mě i můj život. Zní to příliš nadneseně? Tak podívej: 

Ráda to naučím i tebe a předám ti praktické nástroje, které budeš moci hned začít používat v každodenním životě.

Kurz je z velké části prožitkový a je vhodný i pro ženy, které nemají žádné předchozí zkušenosti s tantrou, šamanismem nebo kvantovou fyzikou. Velmi však doporučuji přečíst si před seminářem knihy Kurandera a Hadí žena (není to však nezbytné).

Co ti kurz může přinést, ti napoví toto video:

Kdo je Lucie Chaya

Lucie Chaya pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Je autorkou a lektorkou transformačních prožitkových seminářů Moderní kurandera 1.-4., které změnily život už stovkám žen. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace.

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera, Hadí žena a Cesta šamana, které se staly bestsellery. V r. 2022 vyšel její autobiografický interaktivní román Moderní kurandera. Organizuje také kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero, vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii, kde využívá svých dlouholetých novinářských a průvodcovských zkušeností se specializací na Itálii.

Její osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Má svoji značku přírodní kosmetiky Chaya a eshop kurandera.cz

Místo Konání

 • Centrum osobního rozvoje SKALKA 22, Skalka u Doks 22, DOKSY.

Cena Semináře

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné

 • Kurzovné: 11.490 Kč / 500 EUR
 • Kurzovné Early Birds Cena (do 23.4.2023): 10.990 Kč / 480 EUR
 • Studentky a ženy na MD: 10.990 Kč / 480 EUR

Strava a ubytování

 • Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 7200 Kč / 315 EUR za osobu a pobyt.
 • Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zřízením, po naplnění kapacity pokojů možnost noclehu v meditárně se slevou.
 • Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.
 • Začínáme první den večeří a poslední den obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formuláře) obdržíš informace ohledně platby zálohy.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace ohledně platby zálohy. Doplatek do kurzovného a částka za stravu a ubytování se  hradí na místě hotově. Platba kartou není možná.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

 • zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji
 • zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)
 • speciální požadavky na stravu
 • pole poznámky není určeno pro korespondenci, pro tyto účely použij email mé asistentky Renaty ( renata@luciechaya.cz )

Jsi připravena vykročit na kuranderovskou cestu? 

Registrovat

Registrační formulář


Top
Když vám vaše životní cesta nabídne úžasný dar a vy jej přijmete a pak se vaší modlitbou stane vděčnost, s Láskou předáváte dál.. Jsem kým jsem, protože stále jdu, ale kráčet významnou chvíli pod laskavým a pevným vedením Lucie bylo cestou nejen k opravdové ženské síle a Lásce k sobě i jiným Ženám. Mojí cestou vždy byla Svoboda a Láska a osvobodit ženu v sobě pro mě bylo jako když jsem kdysi unavená a oslabená sjela z mongolských hor do otevřeného údolí, kde mě zalil pocit tepla, Lásky, bezpečí, nekonečného klidu, ale také bezbřehé síly toho všeho. Tu krajinu jsem musela opustit, ale krajinu, kterou jsem objevila v sobě na Lucčiných kurzech si sebou ponesu už napořád. 🙏 A víte co? Má vnitřní krajina se stala krajinou vnější. Přeji to všem ženám, všem.. s velkou Láskou.. je to jen na nás.. a tento kurz je možností té cesty..
Petra Zálešáková
Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji
Jitka Haková
Tak mám za sebou úžasný kurz Lucie Chaya! Jej nádherna energia, úprimnosť, laskavosť, osobitý prístup a profesionalita mi umožnily cítiť sa bezpečne a naplno sa odovzdať procesu. A verte mi, stojí to za to!
Janka Bugelová
Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.
Lucie Vlachová
Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.
Zuzana Polčáková
Někdy je třeba se roztříštit na kousky, doplout až na bahnité dno. Proto, aby se ty kousky mohly opět spojit a voda zprůzračnit. Kurandera 1 mě vzala na cestu, skrze kterou mi bylo dovoleno objevit svoji vlastní sílu. Opravdovou a jedinečnou. Pocítila jsem, že ticho a samota promlouvají, stačí se jen zastavit a naslouchat. Mám pocit, že domů se z kurzu vrátil někdo trošku jiný, někdo více JÁ. <3
Markéta Vegesoövá
Bylo to nádherné, inspirující, až neskutečné. Hluboce děkuji za velmi nevšední zážitky. Sálá z tebe obrovská pokora, láska a respekt ke každé z nás a pro mne jako lektorku bylo navíc úžasné pozorovat tvou práci. H.
Helenka Novotná
Neváhejte...pokud vás to volá, nic neřešte a přihlaste se na tento seminář, který mě letos hodně ovlivnil svým nenuceným plynutim, svou hloubkou a přitom jednoduchostí. Uvolnil mi tělo i duši, zbavil mě několika strachů, probudil ve mně spontánnost a nespoutanost;-), nechal odpadnout zábrany a tabu, a to vše navíc na krasném místě... moc doporučuji všem ženám. ♡♡♡
Linda Malenovská
Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.
Katka Nesvadbová
Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.
Kristy Korecová
Chci ti moc poděkovat za Kuranderu. Nevěděla jsem, jesti to se mnou něco dělá a ono opravdu dělá.  Věci dostávají rychlý spád, já si stojím pevně za svými názory a uvědomuju si více své kvality.
Katka Slabinová