Pro naplnění kapacity kurzu je možné se v tuto chvíli přihlásit jako jako náhradnice na tento seminář.

Pokud jsi tedy žena činu a jsi schopná reagovat na vyzvání, prosíme vyplň registrační formulář a my se ti ozveme jakmile by se pro tebe uvolnilo místo.

Pojď s námi oslavit jarní slunovrat vědomou cestou k hojnosti.

Víte, že své spolupracovníky a spolulektory si pečlivě vybírám a není jich mnoho. A tak je mi velkou ctí vám oznámit, že zbrusu nový čtyřdenní seminář. Žena a energie peněz povedu s mým dlouholetým kamarádem a expertem na finanční gramotnost Kalmanem Horvátem.  Seminář, který se bude věnovat tomu, jak pozvat do našeho života finanční hojnost, je určen pro mou kuranderovskou komunitu žen. Zúčastnit se ho mohou pouze absolventky alespoň jednoho z mých kurzů (Moderní kurandera, kurzy Semínek andské tradice nebo poutě na Sardinii, do Toskánska a do Peru). Je to příležitost posílit  v důvěrně známém prostředí svou finanční gramotnost. Chopíš se jí?

Bude to jízda a já se na ni už moc těším. Proč seminář s tímto tématem?

Mnoha ženám se finančně daří, jsou úspěšné, ale dlouhodobě je to vyčerpává a má to negativní vliv nejen na jejich zdraví ale i na partnerské vztahy. Podstata peněz má ženskou kvalitu. Peníze jsou energie, která má plynout.  Ukážeme si, jak se lze otevřít této ženské cestě k finanční hojnosti.

Mnoho žen, které zatím v hojnosti nežijí, to tak mají vlastně proto, že podvědomě odmítají ten jediný způsob cesty k hojnosti, který dosud znají, ten mužský. Vlastně to odmítá jejich vnitřní moudrost, ale ještě nemají otevřené brány k jinovému způsobu přístupu k hojnosti sa k penězům.

Dostaneš také odpovědi na mnoho otázek jako např.:

Proč Bůh stořil peníze?

Peníze nebo moudrost?

Jaká je skutečná podstata peněz a co nás mají naučit?

Jak zacházet s penězi v krizi, když se daří a narůstají?

Jaký tří ezobludů v souvislosti s penězi se vyvarovat?

Jak můžeme učit finanční gramotnosti naše děti a inspirovat je?

 

Těšíme se na vás, ženy. Bude nám oběma ctí vás tímto procesem provést. K větší hojnosti, svobodě, nezávislosti. Ke kterým lze dojít  ženským způsobem.

A tady semůžeš podívat, co o kurzu říká sám Kalman. :-)

Kdo je Lucie Chaya

Lucie Chaya pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Je autorkou a lektorkou transformačních prožitkových seminářů Moderní kurandera 1.-4., které změnily život už stovkám žen. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace.

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera, Hadí žena a Cesta šamana, které se staly bestsellery. V r. 2022 vyšel její autobiografický interaktivní román Moderní kurandera. Organizuje také kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero, vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii, kde využívá svých dlouholetých novinářských a průvodcovských zkušeností se specializací na Itálii.

Její osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Má svoji značku přírodní kosmetiky Chaya a eshop kurandera.cz

Kdo je kalman horvát

je považován za rebela mezi kouči, díky tomu, že inteligentně porušuje zaběhaná pravidla. Vytvořil vzdělávací program Podnikání podle buddhistických principů. Do základních škol akreditoval MateMagiku (matematika pravou mozkovou hemisférou) inspirovanou čínskou, indickou a japonskou tradicí.  Způsobuje tak změny i ve školství.  

Mnoho let působil jako marketingový konzultant vrcholných manažerů velkých nadnárodních společností  i jako konzultant bankovních poradců.

Poskytuje i individuální poradenství.

Byl hostem Daniely Drtinové v DVTV  a Adély Banášové ve Slovenské televizi.

 

Místo Konání

 • Centrum osobního rozvoje SKALKA 22, Skalka u Doks 22, DOKSY.

Cena Semináře

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného + poplatek za stravu a ubytování.

Kurzovné

 • Kurzovné Early Birds Cena (do 28.1.2024): 9800 Kč / 408 EUR
 • Kurzovné: 10 700 Kč / 450 EUR
 • Studentky a ženy na MD: 9800 Kč / 408 EUR

Strava a ubytování

 • Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 3500 Kč / 146 EUR za osobu a pobyt.
 • Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zřízením, po naplnění kapacity pokojů možnost noclehu v meditárně se slevou.
 • Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.
 • Začínáme první den večeří a poslední den obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formuláře) obdržíš informace ohledně platby zálohy.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace ohledně platby zálohy. Doplatek do kurzovného a částka za stravu a ubytování se  hradí na místě hotově. Platba kartou není možná. Ber prosím na vědomí, že záloha není vratná, v případě neúčasti lze za sebe poslat náhradnici.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

 • zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji
 • zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)
 • speciální požadavky na stravu
 • pole poznámky není určeno pro korespondenci, pro tyto účely použij email mé asistentky Renaty (renata@luciechaya.cz)

Jsi připravena vykročit s námi na cestu hojnosti?

 

Registrovat

Registrační formulář