Pokračovací 8-denní prožitkový kurz Kurandera 2 - Posvátná sexualita. Účastnit se mohou pouze absolventky kurzu Moderní kurandera 1 - Žena ve své síle.

Tentokrát zaměříme pozornost na vztah ke svému tělu a intimitě. Získáš jiný náhled a hlubší pochopení ženské i mužské sexuality i rozdílů mezi nimi. Obohatí tě moudrost východní tantry i jihoamerických indiánských kultur. Dotkneš se čiré esence mystéria ženství.

Ze zkušenosti se stovkami žen, které tímto seminářem prošly před tebou, mohu prohlásit, že tvůj pohled na ženskou a mužskou sexualitu se nenávratně změní. Svým napojením a energií ti zprostředkuji přístup k čisté esenci kněžky posvátné sexuality, která ti pomůže si rozpomenout. Seminář je velmi konkrétní a praktický, žádné "ezo povídání". 🙂  Mnoho věcí ti začne dávat smysl. Jednička byla pouze začátek.

Čeká tě několik velmi silných rituálů.

Naučíš se další způsoby komunikace s tím, co nás přesahuje.

Budeme se věnovat také vědomé tvorbě naší reality a zasvětím tě srozumitelnou formou do tajů kvantové meditace, aby sis ji mohla s hlubším pochopením odnést jako cenný nástroj do svého života.

Více neprozradím, ale ty už mne z kurzu Moderní Kurandera 1 znáš, takže víš, že více vědět dopředu netřeba. 🙂  Část programu jsem naznačila na jedničce, na jiné části tvá fantazie zaručeně nestačí, to mi věř. 🙂

Kurz vede: Lucie Chaya

Ohlasy účastnic Moderní kurandery 2 aneb proč pokračovat?

Kdo je Lucie Chaya

Lucie Chaya pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Je autorkou a lektorkou kuranderovských prožitkových seminářů, které změnily život stovkám žen. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace.

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera, Hadí žena a cesta šamana, které se staly bestsellery. Napsala autobiografický román Moderníkurandera.  Organizuje také kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero, vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii, kde využívá svých dlouholetých novinářských zkušeností se specializací na Itálii.

Její osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Má svoji značku přírodní kosmetiky Chaya.

Místo Konání

 • Centrum osobního rozvoje SKALKA 22, Skalka u Doks 22, DOKSY.

Cena Semináře

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné

 • Kurzovné: 10.490 Kč / 437 EUR
 • Kurzovné Early Birds Cena (do 6.9.2022): 9.990 Kč / 416 EUR
 • Studentky a ženy na MD: 9.990 Kč /416 EUR

Strava a ubytování

 • Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 6400 Kč /270 EUR za osobu a pobyt.
 • Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zřízením, po naplnění kapacity pokojů možnost noclehu v meditárně se slevou.
 • Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.
 • Začínáme první den večeří a poslední den obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formuláře) obdržíš informace ohledně platby zálohy.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace ohledně platby zálohy. Doplatek do kurzovného a částka za stravu a ubytování se  hradí na místě hotově. Platba kartou není možná.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

 • zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji
 • zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)
 • speciální požadavky na stravu
 • pole poznámky není určeno pro korespondenci, pro tyto účely použij email mé asistentky Iris ( Iris@luciechaya.cz )

Pro přihlášení vyplň registrační formulář 

 

Registrovat

Registrační formulář


Proč pokračovat dvojkou? Prostě proto, že nelze zůstat stát, a kdo se jednou rozeběhne, už se jen tak nezastaví. Dvojka pro mne znamenala větší přiblížení se sobě samé, přijetí svého krásného těla, které si to zaslouží. Mohutná energie společenství tolika žen na "společné vlně" je obrovským zážitkem a také vlnou, která pomáhá nést každou z nás i všechny dohromady rituály i časem "doznívání". Větší sebepřijetí se promítá i do mého dalšího života a zrcadlí se mi v reakcích a chování lidí, s kterými přicházím do styku. Dostala jsem se do stavu velké potřeby "vnitřnění". A proto se těším na "trojku", kde společně poplujeme ještě hlouběji 😉
Jana Konířová
Kurandera – to je týden plný velmi cenných každodenních lekcí. Před kurzem bych nevěřila, že je někdy zvládnu, ale od absolvování Kurandery 1 z nich čerpám každý den. Jsem nesmírně vděčná, že jsem tento kurz mohla prožít, protože mi otevřel bránu k sobě a umožnil mi sáhnout si na svou ženskou sílu, kterou v sobě máme každá z nás. Neskutečně se mi otevřela komunikace s okolím a naučila jsem se ještě více souznívat s přírodou. Děkuji z celého srdce za to, že jsem měla možnost si tímto kurzem projít, přála bych to každé ženě. ♡
Tereta Pospíšilová
Ráda bych sdílela svou zkušenost s kurzy Lucie Chayi, pokud to někomu může pomoci v rozhodnutí. Nicméně jsem naprosto bytostně přesvědčena, že kdo tam má být, prostě tam bude a uvnitř to cítí. Je to už 4 roky, co se mi do ruky dostala kniha Kurandera. Ta se mě dotkla natolik, že jsem zapátrala na netu a zrovna "náhodou" byl plánovaný kurz, na který jsem se ihned přihlásila. Nebyla v tom žádná pochybnost. Do té doby jsem nikdy nevěděla, co mám dělat, tady jsem to ale věděla hned. A bylo mi jedno, že pojedu sama a nikdo do toho nepůjde se mnou... Ten jeden týden a pak po půl roce druhý mi změnil život. Nejen ve vztahu sama k sobě, ale i k druhým... A jako nevyčíslitelný bonus jsem zde našla pevná přátelství, spřízněné duše, svědkyni na mou svatbu a v jiné osobě ještě svou budoucí skvělou šéfovou, což jsem tehdy ještě vůbec netušila. Já tam být měla - a co vy? Lucko, děkuji Ti....
Jana S.
Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji
Jitka Haková
Prešla som Kuranderou 1 a včera som sa vrátila z Kurandery 2. Boli to najkrajšie dni v mojom živote , čo som prežila pod láskyplným vedením Lucky Chvojkovej a spoločnosti úžasných žien. A čo je najdôležitejšie, spoznala som samú seba. A Lucka chystá ďalšie úžasné projekty, tak sa k nám pridajte . Už sa na vás všetke tešíme.
Janka Bugelová
Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.
Zuzana Polčáková
Přítomnost Lucie Chayi v mém životě mi hodně dala. Kurandera 2 mi pomohla ještě víc si uvědomit, že jsme žena a ačkoliv vnitřně velmi silná, mohu vyjádřit své emoce. Tím, že už teď miluju sama sebe a přijímám své já, je jen na mně, koho si do svého života pustím. Je nádherné objevit své ženství, svoji zranitelnost a zároveň si dovolit nechat se občas hýčkat a rozmazlovat. Nemusím být k okolnímu světu tvrdá a nepřístupná, někdy stačí se otevřít a nechat věci kolem mě volně plynout. To, co už mi nesloužilo, ve mně na K2 navždy umřelo a já teď jako znovuzrozená mohu jednat a konat v souladu se svojí duší.
Katka Slabinová
Kurandera 2 odhalí krásu a jedinečnost každé jediné ženy, která chodí po Matce Zemi. Pomůže přijmout sebe sama. Absolutně. Bez podmínek. Pro mě byl tento zážitek důkazem, jak léčivé a potřebné je ženské souznění, sdílení a vřelost. A jak důležité pro ženy je scházet se v kruhu ostatních žen, kde panuje láska a pochopení. Je to takově obecné pochopení Ženy jako takové. Ženy, která nesoupeří vůči jiné ženě, která přijímá, co je, a dává Lásku.
Markéta Végsoövá
Jednička byla unikátní i cesta, kterou jsem se k ní dostala. Ale to co přišlo s dvojkou nelze popsat slovy. Ucítila jsem poprvé v životě svobodu, svobodu v životě a ve všem co dělám. Přestala jsem se bát nejistoty, a věci nechala jen tak plynout, začala jsem se těšit na to co ke mně proudí a užívat si to. Další co mi dvojka přinesla byla vnitřní radost, opravdová radost ze života, někdy mám pocit, že radostí vyskočím z kůže. Také jsem si uvědomila že už se sebou nenechám manipulovat a nechat se ovládat, naučila jsem se" no možná se ještě učím" ustát si své hranice, předtím jsem téměř žádné neměla. A zjistila jsem, že muže které jsem dřív přitahovala, byli častokrát sociopati, kteří vycítili moji slabost a zneužili mou důvěru již nepřitahuji. Před dvojkou jsem měla zamotanou hlavu mužem, který si mé náklonnosti nevážil a já se pro něj rozdávala a to mě vyčerpávalo. Po dvojce s několika měsíčním odstupem se mi opět ozval, ale já už jsem jiná a jinde a on vycítil, že už nade mnou nemá moc, tak mi řekl že mě měl rád takovou jaká jsem byla. Teď, už přesně vím jakou mě měl rád a jsem ráda že už taková nejsem :)... Děkuji ti Lucko za to co děláš ukázala jsi mi cestu, která mi mění život. S láskou Ivča
Ivana Šabatová
dvojka mi opět dala hodně. Jednak ve vztahu sama k sobě. Miluji své tělo, zbavila jsem se zábran, vnímám ženy a ženskou sílu úplně jinak, než doposud. Zlepšily se i mé vztahy se ženami. A především se změnilo mé vnímání mužů. Ve svém partnerovi jsem dokázala spatřit Boha a vzdát mu úctu. Máme nádherný vztah. Vše přirozeně navázalo na vývoj po jedničce, jen nějak na vyšší úrovni. Co se týká sexuality, jsem otevřenější a uvolněnější. Děkuji.
Martina Čuříková
Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.
Kateřina Nesvadbová
Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.
Kristy Korecová
Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.
Lucie Vlachová