Pokračujeme v tradici!

Mám velkou radost, že vás mohu pozvat tentokrát na Kurandera day, který bude vyvrcholením Kurandera tour po českých a moravských městech s autorským čtením z knihy Moderní kurandera - Nemožné lásky, kterou v tento den také  slavnostně pokřtíme.

Je to zároveň příležitost pro absolventky kurzů se opět  vzájemně propojit, popovídat. Vstup není v žádném případě uzavřen dalším ženám (neabsolventkám) a dokonce ani mužům, kteří tam mohou nasát trochu té magické a neformální atmosféry, která na našich akcích panuje. Zároveň je to příležitost pro ty, kdo mne ještě neznají, aby se trochu naladili na mne a moji práci.

 Tentokrát máme část programu dokonce i speciálně jen pro muže. Takže s sebou klidně vezměte kamarádky, kamarády nebo partnery – pokud se nezaleknou velmi pravděpodobné převahy žen. :)

Programem celého dne nás bude provázet Bára Vaculíková, členka pěveckého tria Yellow sisters.

Nebude chybět ani náš kuranderovský obchůdek (viz Kurandera.cz)

Nesmírně vesmírně se na vás těším!

Místo konání a cena:

Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, PRAHA 10, Strašnice

Vstupné:  790 Kč  ( Po vyplnění přihlašovacího formuláře obdržíš e-mail s informacemi ohledně platby vstupného. )

V průběhu dne si budete moci zakoupit kuranderovské knihy, novou kolekci značky Chapati, šperky s posvátnou tématikou ze Sardinie a Indie, kovové ozdobné pásky,  CD od Mattea s Lisou (včetně nového s mantrami), :-)

Na pražských kuranderovských akcích se často stává, že účastnice přespávají u žen žijících v Praze, se kterými absolvovaly kurzy a jsou s nimi i nadále v kontaktu, tak se zkuste mezi sebou propojit.

S případnými dotazy se obracejte na moji asistentku Renatu Altovou ( renata@luciechaya.cz)

Vaše Lucie Chaya

Registrační formulář

Illaria Godani - režisérka

jako moderátorka podvečerního programu - zpěvačka Bára Vaculíková

Matteo Giorgioni - klavír, Lisa Frassi - zpěv

Top