Na základě obrovského zájmu o online přednášku 5 zranění duše, jsme se rozhodli nabídnout vám ještě jedno povídání na neméně zajímavé téma.
AYNI – posvátný andský princip vzájemnosti, je jedním z nejzákladnějších principů, na kterém stojí moudrá andská tradice. Představuje duchovní a přesto velmi konkrétní a praktický přístup k životu (individuálně i kolektivně).
Na tomto metafyzickém principu založili Inkové celou svou ekonomickou, politickou a sociální strukturu. Tento princip řídil nejen každodenní život, ale také vztah mezi všemi prvky vesmíru.
Nejdůležitější životní učení znamenalo a dodnes znamená znamená pro andský lid naučit se „dělat dobře ayni“ - a v důsledku toho žít svůj život v tělesné, duševní a duchovní pohodě.
Během přednášky se dozvíte, jak může každému člověku respektování tohoto principu v našich vztazích s naším vnitřním a vnějším světem zásadním způsobem zkvalitnit život.
Těšíme se na vás.
Termín: pátek 26.2.2021, 18:00 hod.
místo: online přes program ZOOM.
DŮLEŽITÉ: I když je setkání bezplatné, je třeba se přihlásit přes registrační formulář (vpravo), abychom vám mohli zaslat odkaz k přihlášení do virtuálního prostoru našeho setkání.
K účasti potřebuješ mít pouze rychlé internetové připojení a stažený program ZOOM (základní verze není zpoplatněna).
Zoom je možné stáhnout ZDE:
Přednášející: Roberto Sarti
překlad: Lucie Chaya
Lucie Chaya a Roberto Sarti tvoří už několik let sehraný tým, který přináší do České republiky moudrost andského učení formou přednášek, individuálních sezení a seminářů ať už s mistry Andské tradice či bez nich. Společně také pořádají Expedice do Peru, které se mohou stát pro účastníky významným transformačním milníkem na osobní životní cestě.
pokud ti mail s odkazem na vysílání nepřijde, zkontroluj hromadnou a reklamní popř. nevyžádanou poštu.
případně napiš asistentce markétě.

Registrační formulář


Registrační formulář
ROBERTO SARTI
je psycho-energetický poradce. Narodil se v Římě v r. 1966 a po řadě zkušeností s křesťanstvím a hinduismem potkává v r.1997 dona Juana Nuñeze del Prado, mistra 4. stupně andské tradice, stává se jeho žákem a získává od něj zasvěcení. V letech 2000-2016 získává řadu zasvěcení od dalších mistrů andské tradice, jimiž byli: Mariano Apaza, don Umberto Sonqo, doña Bernardina, don Juan Apaza, don Francisco Apaza, don Lorenzo Apaza e don Martin Quispe. Všichni byli mistry 4. stupně domorodé komunity Q’Ero z oblasti Cuzco, která uchovala učení incké tradice v ucelené formě. Napsal knihu Semínko Inků s předmluvou Juana Nuñeze del Prado” s cílem podělit se o to, co obdržel od svých mistrů. Vydal také DVD s názvem “Potomci Pachamamy”. Od r. 2003 je zodpovědný za aktivity Kulturní asociace Tawantin v Itálii, přednáší a pořádá kurzy, kde předává Učení andské tradice a jejích energetických technik. Organizuje energetické cesty do Peru, na posvátná místa Inků. Díky své dvacetileté zkušenosti s andskou tradicí, která je koncepčně zcela odlišná od filozofií západního světa, dokáže její učení andské tradice jedinečným a srozumitelným způsobem přenést do „západštiny“.
LUCIE CHAYA
je novinářka, překladatelka a lektorka seminářů Moderní kurandera 1, 2 , 3 a 4, které jsou zaměřené na kultivaci ženské síly, probuzení intuice a aktivaci vnitřního potenciálu. Pořádá poutní cesty na posvátná místa Sardinie a Peru.
V r. 2011 přinesla do Čech tradici andského učení prostřednictvím svých překladů knih H.H. Mamaniho – Kurandera, Hadí žena a Cesta šamana, které se staly bestsellery. Absolvovala s Mamanim cestu do Peru i jeho výcvik pro ženy a výcvik v peruánské masáži Qhaqoy. Je mostem mezi tradicemi. Do Čech přivezla kromě Mamaniho v minulých letech také nejvyšší šamany domorodé andské komunity Q’Ero, kteří jsou považováni za přímé potomky Inků a strážce jejich odkazu.