Pokračovací 8-denní prožitkový kurz s Lucií Chayou

Moderní
Kurandera 3

Ještě Hlouběji

Původně jsem neměla trojku v plánu

Když se ale opakovaně ženy na konci každé dvojky ptaly : "A kdy bude trojka?" Jednoho dne jsem uznala, že je čas jít s nimi ještě hlouběji.

Takže tady je, již potřetí: Kurandera 3 ještě hlouběji. Je určena absolventkám prvních dvou stupňů, které se mnou strávily již dva velmi intenzivní týdny. A ty už moc dobře vědí, že jim program neprozradím, ale že se mají rozhodně na co těšit.

Rozdíl mezi tím, jaké jsou ženy, když přijdou na jedničku a když odcházejí ze trojky, jsou tak nebetyčné, že mě to často dohání až s slzám vděčnosti, že mohu být tímto způsobem užitečná rozpomínání dalších žen.

Na konci trojky přichází otázka: "A bude čtyřka?!?" A já se jen tajemně  usmívám... Kdo ví. :-)

A jen pro pobavení připojuju jako připomenutí, že na mém příkladu můžete vidět, že změny jsou možné a mohou být i velmi  výrazné. :-) :-) :-)

Těším se na další cestu s vámi, mé milé kuranderačky. Jdete se mnou dál???

Co Řekli o Kurzu Absolventky

Bylo to nádherné, inspirující, až neskutečné. Hluboce děkuji za velmi nevšední zážitky. Sálá z tebe obrovská pokora, láska a respekt ke každé z nás a pro mne jako lektorku bylo navíc úžasné pozorovat tvou práci. H.
Helenka Novotná
Někdy je třeba se roztříštit na kousky, doplout až na bahnité dno. Proto, aby se ty kousky mohly opět spojit a voda zprůzračnit. Kurandera 1 mě vzala na cestu, skrze kterou mi bylo dovoleno objevit svoji vlastní sílu. Opravdovou a jedinečnou. Pocítila jsem, že ticho a samota promlouvají, stačí se jen zastavit a naslouchat. Mám pocit, že domů se z kurzu vrátil někdo trošku jiný, někdo více JÁ. <3
Markéta Vegesoövá
Neváhejte...pokud vás to volá, nic neřešte a přihlaste se na tento seminář, který mě letos hodně ovlivnil svým nenuceným plynutim, svou hloubkou a přitom jednoduchostí. Uvolnil mi tělo i duši, zbavil mě několika strachů, probudil ve mně spontánnost a nespoutanost;-), nechal odpadnout zábrany a tabu, a to vše navíc na krasném místě... moc doporučuji všem ženám. ♡♡♡
Linda Malenovská

Kdo je Lucie Chaya?

Lucie Chaya pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Je autorkou a lektorkou kuranderovských prožitkových seminářů, které změnily život už stovkám žen. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace.

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera a Hadí žena, které se staly bestsellery. Organizuje také kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero, vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii, kde využívá svých dlouholetých novinářských a průvodcovských zkušeností se specializací na Itálii.

Její osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Má svoji značku přírodní kosmetiky Chaya a eshop kurandera.cz

Praktické Informace

Místo Konání

Cena Semináře

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné

  • Kurzovné: 10.490 Kč / 437 EUR
  • Kurzovné Early Birds Cena (viz konkrétní termín): 9.990 Kč / 416 EUR
  • Studentky a ženy na MD : 9.990 Kč / 416 EUR

Strava a ubytování

  • Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 4970 Kč /199 EUR za osobu a pobyt
  • Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zřízením, po naplnění kapacity pokojů možnost noclehu v meditárně se slevou.

  • Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

  • Začínáme první den večeří a poslední den obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formuláře) obdržíš informace ohledně platby zálohy.

Jsi připravena vykročit se mnou již po třetí na kuranderovskou cestu?

Vyber si termín a vyplň přihlášku

Těším se na Tebe!

Další Zpětné Vazby od Vás

Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji
Jitka Haková
Tak mám za sebou úžasný kurz Lucie Chaya! Jej nádherna energia, úprimnosť, laskavosť, osobitý prístup a profesionalita mi umožnily cítiť sa bezpečne a naplno sa odovzdať procesu. A verte mi, stojí to za to!
Janka Bugelová
Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.
Lucie Vlachová
Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.
Zuzana Polčáková
Když vám vaše životní cesta nabídne úžasný dar a vy jej přijmete a pak se vaší modlitbou stane vděčnost, s Láskou předáváte dál.. Jsem kým jsem, protože stále jdu, ale kráčet významnou chvíli pod laskavým a pevným vedením Lucie bylo cestou nejen k opravdové ženské síle a Lásce k sobě i jiným Ženám. Mojí cestou vždy byla Svoboda a Láska a osvobodit ženu v sobě pro mě bylo jako když jsem kdysi unavená a oslabená sjela z mongolských hor do otevřeného údolí, kde mě zalil pocit tepla, Lásky, bezpečí, nekonečného klidu, ale také bezbřehé síly toho všeho. Tu krajinu jsem musela opustit, ale krajinu, kterou jsem objevila v sobě na Lucčiných kurzech si sebou ponesu už napořád. 🙏 A víte co? Má vnitřní krajina se stala krajinou vnější. Přeji to všem ženám, všem.. s velkou Láskou.. je to jen na nás.. a tento kurz je možností té cesty..
Petra Zálešáková
Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.
Katka Nesvadbová
Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.
Kristy Korecová
Chci ti moc poděkovat za Kuranderu. Nevěděla jsem, jesti to se mnou něco dělá a ono opravdu dělá. Věci dostávají rychlý spád, já si stojím pevně za svými názory a uvědomuju si více své kvality.
Katka Slabinová