MODERNÍ KURANDERA


 

SALSA & KVANTOVKA & HÝČKÁNÍ

aneb tanečně-meditačně-hýčkací

pobyt pro ženy

S Lucií Chayou a Terezkou Kauckou

 

 


Zbrusu nový seminář je tu!
Mnohé z absolventek Moderní Kurandery 1.-3. mne už delší dobu prosí, abych vytvořila nějaký další seminář, třeba trochu kratší než týden, kde bychom se mohly opět setkat, propojit a kde by mohly znovu naskočit na kuranderovskou vlnu. :-)
Některé věci chtějí svůj čas, nelze je lámat přes koleno, musí uzrát... ale teď už je to tu! Cítím, že tohle je ono. :-)
Terezka Kaucká je absolventkou Kurandery 1 a 2  (a chystá se na trojku :-)) a na obou seminářích nás všechny zcela nadchla ochutnávkou svých tanečních kurzů. Takže jsem ji oslovila s nabídkou spolupráce pro tento seminář. Zúčastnit se mohou i ženy, které ještě semináře Moderní kurandery neabsolvovaly, takže vezměte klidně kamarádky s sebou!
A na co se můžete těšit?
 
  • Nové druhy kvantové meditace, které jsou skvělými nástroji k vědomé tvorbě vlastní reality. Těm, kdo je nezažily na Moderní kurandeře, vysvětlím velmi srozumitelně i teoretický základ. Jejich konkrétní typ si nechám jako překvapení, jinak by to ani nebyl kuranderovský kurz. :-)
  • Hýčkací masáže Několik bloků programu bude věnováno relaxačním masážím, které budete provádět ve dvojicích nebo ve skupinách pod mým vedením. Jaké masáže to přesně budou, to se nechte překvapit. Vždy si můžete zvolit míru odhalení těla, které vám bude příjemné. Vše, co budete potřebovat s sebou, se dozvíte v mailu dva týdny před kurzem. Kdo už jste mnou vedené masáže zažily, víte, že velmi důležitou součástí prožitku je společně vytvořené pole jakéhosi mimočasoprostoru, v rámci kterého masáže probíhají a ve kterém se dějí s našimi fyzickými, emočními i energetickými těly hotová kouzla.
  • Spousta temperamentního tance
Naučíme se celkem 5 tanců z Latinské Ameriky
- kubánskou salsu a reggaeton, dominikanskou bachatu a merengue a také základy brazilské samby. Na konci našeho temperamentního víkendu budete umět nejen základní kroky, ale také otočky. Už se obě těšíme, až poplyneme společně s vámi sálem v rytmu hudby jako jeden celek. :-)
 
Tanec má v sobě velkou sílu. Dokáže nás zrelaxovat, umí působit terapeuticky anebo se díky němu naladíme na svou vnitřní ženu, spojíme se s energií, která v nás dřímá, a v tom úžasném plynutí se opět stáváme samy sebou...
  • A samozřejmě nás čeká spousta zábavy. :-)

Absolventkám Kurandery tyto informace již zcela stačí a už se jen těší. Chápu, že ženy, které mě neznají, mohou mít pocit, že mají informací poněkud málo. A pro vás mám tento vzkaz: Máte pocit, že vás energie tohoto semináře z nějakého nevysvětlitelného důvodu přitahuje? Zkuste důvěřovat své intuici. Nic víc neřešte. Budou tam opět přesně ty ženy, které tam mají být. Aby mezi řádky dostala každá zase další puclík do mozaiky své životné cesty. Častou je to ve zcela neočekávané chvíli a zcela nečekanou formaou. Každý můj kurz je zahalen zcela záměrně určitou rouškou tajemství, je přece kuranderovský. Co vám ale mohu v každém případě slíbit - tentokrát nás nečekají žádné výzvy, žádné zásadní opouštění komfortních zón jako na Kurandeře, o kouzelné chvíle a synchronicity ale nepřijdeme. Tento seminář je určený k tomu, abychom si ho opravdu po žensku užily - tancem, meditacemi a vzájemným hýčkáním v láskyplné  a vyživující atmosféře ženské sounáležitosti.

A mohu vám prozradit i to, že v našem přestávkovém kuranderovském obchůdku budeme mít zcela nové originální kousky neotřelé, nápadité ženské módy v kuranderovském stylu.

Datum: pátek 26.4. - úterý 30.4.2019 (4 noci)

Místo konání: Kubasova chalupa.

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a ceny za stravu a ubytování.

Kurzovné: Při připsání zálohy na účet do 26.2. 2019 je cena: 4200 Kč/175 EUR, poté 4500,-/188 EUR.

Ubytování a strava: 2650 Kč/111 EUR.

  • Strava a ubytování: V ceně je zahrnuta snídaně, oběd, večeře (vegetariánská strava) na všechny dny. Dietní omezení uveď v poznámce.
  • Ubytování je ve 3-lůžkových, 4-lůžkových, 5-lůžkových, 6-lůžkových a 7-lůžkových pokojích. 

  • Počet míst omezen.

Začíná se v pátek večeří a končí se v úterý obědem.

 

Kurz vede Lucie Chaya a Tereza Kaucká

Kdo je Lucie Chaya

Lucie Chaya očima absolventek kurzů: VIDEO

Lucie Chaya je průvodkyní žen i mužů na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Jako novinářka se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

V r. 2011 vyšel v češtině její překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho, v r. 2015 pak vyšlo volné pokračování Hadí žena. Obě knihy se staly bestsellery. Od r. 2013 vede kurzy Moderní Kurandera 1.-3., které už absolvovaly stovky žen, Kuranderovský kurz pro páry, Posvátnou pouť na Sardinii, která je jejím druhým domovem a organizuje také semináře andské tradice s šamany Q'Eros.

Kdo je Tereza Kaucká

Tereza Kaucká se tanci věnuje od 4 let. V roce 2000 jí do života spolu s kubánskou komunitou vstoupila také salsa a tři roky později pak začala učit spolu s kubánským tanečníkem Mandym Valdesem a v průběhu let byla členkou několika tanečních skupin a vystupovala a vyučovala také s dalšími kubánskými tanečníky jako je Angelo a Pablo Repilado, Leon Bembo, Israel Gutierrez a další... Účastnila se také mezinárodních salsa kongresů.

V současné době spolupracuje s několika latino kapelami jako tanečnice a lektorka (Mezcla, Caribe, La Descarga...). Působila také jako moderátorka některých latino akcí a pravidelně tančí např. na festivalu Veggie Náplavka anebo Merkádo..Ve svém studiu Happy Place v Praze na Žižkově vede skupinové kurzy tance, individuální lekce pro začátečníky i pokročilé a také lekce španělštiny.

Vyplňte prosím registrační formulář vpravo na této stránce.

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami.

Registrační formulář