PŘEDNÁŠKA

Andská spiritualita a Jungova psychologie

Konfrontace dvou světů

 

pátek 21.2.2020 od 19:00 hod

 


Přednáška Roberta Sartiho na téma průniků andské tradice a Jungovy psychologie. Těšte se na naprosto překvapivou konfrontaci dvou zcela odlišných světů. 

Organizuje a překládá:  Lucie Chaya

Incko-andská civilizace uchovala až do dnešních dnů jednoduchý a současně rafinovaný systém technik rozvoje vědomí.

Jedná se o systém rozšíření obsahu vědomí, které má původ ve vztahu mezi člověkem a okolním prostředím, pojatý jako integrovaný systém mezi přírodou a kulturou.

Tento proces studoval a popsal švýcarský psycholog Carl Gustav Jung a nazval ho “proces individuace vědomí”. Během přednášky Roberto Sarti ukáže posluchačům fascinující shody a interpretační klíče mezi andským modelem a západním modelem K.G. Junga.

Lucie Chaya a Roberto Sarti tvoří už několik let sehraný tým, který přináší do České republiky moudrost andského učení formou přednášek, individuálních sezení a seminářů ať už s mistry Andské tradice či bez nich. Společně také pořádají již druhým rokem Expedici do Peru, která se může stát pro účastníky významným transformačním milníkem na osobní životní cestě.

Roberto Sarti, psycho-energetický poradce, který více než dvacet let zkoumá andský svět. Učení andské tradice mu předávali její nejvýznamnější mistři a obdržel od každého z nich velký počet iniciací. Více než 20 let tato učení předává dál a zajímavým způsobem je propojuje/konfrontuje se znalostmi západní psychologie. To, co se naučil v Andách během studií antropologie, propojuje s psychologií a kvantovou fyzikou také v rámci individuálních sezení s klienty ve své soukromé praxi v Katánii (Sicílie).

Účinkující: Roberto Sarti 

Překlad: Lucie Chaya 

Termín: pátek 21.2.2020 od 19:00

Místo konání: Český svaz vědeckotechnických společností z.s., Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1 

Cena: 490,- Kč

KAPACITA SÁLU JE OMEZENÁ, JE TŘEBA ZAKOUPIT SI VSTUPENKU PŘEDEM.

Pro zajištění svého místa na přednášce vyplňte formulář vpravo na této stránce. Krátce po registraci vám přijde email s platebními údaji pro zaplacení vstupného. Bez zaplacení vstupného předem na účet vám volné místo nemůžeme garantovat. 

S přáním pěkného dne

Lucie Chaya

Registrační formulář