Expedice do PERU s Robertem Sartim a Lucií Chayou

Po veleúspěšné expedici do Peru v létě 2019, která se během týdne naplnila a stala se pro mnoho účastníků přelomovou transformační cestou jejich života, plánujeme na další rok další. Nenech si to ujít.

Termín: přelom července a srpna 2020

Součástí cesty budou rituály s andskými mistry na posvátných místech Peru s iniciacemi, návštěva Macchu Picchu a jezera Titikcaca. Dále pak budeme pracovat také s ñustami u sedmi vysokohorských lagun.

Pokud máš zájem o bližší informace o této akci, vyplň nezávazně formulář na této stránce a jakmile budou podrobné informace zveřejněny a přihlášky otevřeny, dozvíš se to jako první.

V případě zájmu o tuto cestu ti velmi doporučujeme zúčastnit se únorového semináře Úvod do andské kosmologie (není to však podmínkou možnosti zúčastnit se expedice do Peru), který je jakousi intenzivní "nalejvárnou", intenzivním úvodem do velmi specifické kosmologie andské tradice včetně kulturního překladu. Umožní ti během cesty číst mnohem více mezi řádky. Na teorii a energetická cvičení, která jsou součástí březnového semináře, nebude v Peru v tomto rozsahu čas.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktuj moji asistentku Markétu Královou – tel. 603734969 nebo piš na marketa@luciechaya.cz

Těším se na společné dobrodružství! 

Lucie Chaya

Fotky z loňské expedice si můžeš prohlédnout ZDE.

A ještě připojuji video k loňské expedici. Nové video připravujeme.