Moderní kurandera 3 - ještě hlouběji 


Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz  Nabízím individuální sezení, masáže a kurzy. Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních podnětů a učitelů. V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho. A kdo jste ji již četly, můžete se ponořit do  knihy Hadí žena s příběhem tentokrát Italky, která se vydala hledat sama sebe mezi peruánské kurandery. Vyšlo u nakladatelství Motto v září 2015.

Absolvovala jsem Mamaniho výcvik pro ženy i jeho kurz peruánské masáže Qhaqoy a v r. 2013 jsem se s ním vypravila na tři týdny do Peru - na místa, o kterých román pojednává... A ta mi pomohla vzpomenout si, kdo jsem. Během probdělé noci v ruinách jednoho posvátného chrámu ke mně přišla vize mého kurzu Moderní Kurandera a dostala jsem k němu požehnání.  Myslím, že i to je důvod, proč je pro ženy často tak transformační. V současnosti žiji mezi ČR a Itálií a píšu šamansko-tantrický autobiografický román.

Místo konáníKubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11 

http://www.kubasovachalupa.cz/

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné v Kč: 8900,- Kč

Sleva 400,-Kč při zaplacení zálohy do 31.2.2019, pro ženy na MD a studentky VŠ: 8500,-Kč.

Kurzovné v eurech: 370EUR

Sleva 16EUR při zaplacení zálohy do 31.2.2019, pro ženy na MD a studentky VŠ: 354EUR.

Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 4950,- Kč /206,-EUR za osobu a pobyt. Ubytování ve 3-lůžkových, 4-lůžkových, 5-lůžkových, 6-lůžkových a 7-lůžkových pokojích.

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v pátek 31.5.2019 večeří a končíme v pátek  7.6.2019 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 3500,- Kč/ 146EUR na bankovní účet  a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

  • uveď, zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji

  • uveď, zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)

  • speciální požadavky na stravu
  • pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využijte email mojí asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář


Když tak přemýšlím o kurzech Kurandery , přišlo mi na mysl přirovnání k diamantu. Když jsme šly na K1 musely jsme použít velké síly, abychom objevily ten drahokam uvnitř nás. Na dvojce jsme ho ukázaly okolí a na trojce jsme ho (se) hýčkaly a dovedly to k dokonalosti. Díky Tvému úžasnému a jemnému vedení. Dnes už o něm Víme. Tak i já, která jsem kuranderami proplouvala bez větší námahy a s radostí, si vzpětně uvědomuji, jak velké změny v mém životě se díky ní udály. Byly nenápadné, o to větší momenty Uvědomění. Moc, moc za ni i Tebe děkuji. Těším se na další kuranderovskou akci ☺. S Láskou a Pokorou v Srdci

Eva Hejrová

Byla jsme na K2 a toužila jsem jít dál. Cítila jsme, že má ženská duše se potřebuje potkat se mnou. Cítila jsme, jak moc se mi na tvých seminářích daří pouštět neskutečně moc staré (smrduté, hnijící a stále otravující) pogramy, které mi řídily život. Při tvých seminářích jsem je dokázala nahlédnout a velmi vědomě se s nimi rozloučit. Rozhodnutí jít na K3 bylo stejně intuitivní jako jít na K1, zároveň s velkou touhou v srdci a radostí jako když jsem šla na K2. A co mi K3 dala?! Oh, jak odpovědět!?! Toto setkání nebylo jen o konkrétních “technikách” a metodách”. Je to jako jít se sebou na první rande. Všude přítomná nervozita - co z toho vznikne, zároveň neskutečná touha svůj protějšek poznat, vnitřně vnímat probouzející se bezpodmíněčnou láskou a k tomu ten pocit - ano! - to je ono, to je vztah na celý život. A všude kolem tolik úžasných duší, lázně s pramenem vřelosti, něhy, přijetí, lásky. Je to dotyk Života, který chci žít každý den. S velkou vděčností v srdci ti děkuji! Jsi úžasná Žena! Těším se na společné setkání! S láskou Veronika

Veronka Jelenová

Kurandera 3 byla pro mě dalším vstupem do míst, která byla pro mě nová a jsem velice ráda, že jsem tě měla po boku. Velice mi to pomohlo si znovu uvědomit, co pro mě znamená sexualita, intimita. A jak důležité je k ní s láskou, pokorou a ohleduplností přistupovat. A ty jsi znovu potvrdila to, že dokážeš vytvořit absolutně bezpečný prostor pro nás všechny. Děkuji ti za to, protože díky tvým kurzům jsem ušla jako žena velký kus cesty :-)

Eliška Jančařová

Některá rozhodnutí a kroky pomyslně dělí náš životočas na před tím a potom (v tomto případě před Kuranderou a po ní). Jsou to ty momenty, kdy víme, že následující dny budou jiné než ty předtím. Víme, že budou prosvětlenější, krásnější, plnější, ale z různých důvodů se držíme těch předešlých, které nám někdy i ubližovaly a bojíme se je opustit. Kurandera 3 pro mě byla zatím tím největším rituálem přechodu. Přesně tou úžasnou mezí, za kterou zanecháme něco, co už nepotřebujeme a otevřeme se tomu všemu, na co máme právo a co nám život ve své nádheře nabízí. Za sebe jsem definitivně uzdravila některé vztahy v sobě a k sobě, a navázala například plně vědomí vztah s egem nebo se zbavila velmi hlubokých strachů. Každá máme svůj individuální rámec, který můžeme obsáhnout, naplnit, a na jedničce a dvojce jsme jej přeskládaly, vyndávaly z něj to, bez čeho už se obejdeme, rozšiřovaly jej, ale trojka úplně změnila paradigma našeho prostoru, našeho rámce možností. Nelze bohužel i bohudík  tuto zkušenost předat jinak než ji zažít. Všem, VŠEM ženám tuto krásnou zkušenost přeji. Věřte, že vše, v čem nás jednička a dvojka provedla, nás vybavilo k tomu zažít opravdovou a hlubokou posvátnost ženy.

Petra Zálešáková