Moderní kurandera 2 - Posvátná sexualita


Pro naplnění kapacity kurzu není možné se přihlásit na tento seminář. Pokud jsi ale akční žena, máš stále zájem přijet a nevadí ti rozhodnout se třeba i na poslední chvíli, vyplň formulář a my se ti ozveme jakmile by se pro tebe uvolnilo místo.

Všechny potřebné informace ke kurzu jsou níže.

Kurz vede: Lucie Chaya

Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz  Nabízím individuální sezení, masáže a kurzy. Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních podnětů a učitelů. V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho. A kdo jste ji již četly, můžete se ponořit do  knihy Hadí žena s příběhem tentokrát Italky, která se vydala hledat sama sebe mezi peruánské kurandery. Vyšlo u nakladatelství Motto v září 2015.

Absolvovala jsem Mamaniho výcvik pro ženy i jeho kurz peruánské masáže Qhaqoy a v r. 2013 jsem se s ním vypravila na tři týdny do Peru - na místa, o kterých román pojednává... A ta mi pomohla vzpomenout si, kdo jsem. Během probdělé noci v ruinách jednoho posvátného chrámu ke mně přišla vize mého kurzu Moderní Kurandera a dostala jsem k němu požehnání.  Myslím, že i to je důvod, proč je pro ženy často tak transformační. V současnosti žiji mezi ČR a Itálií a píšu šamansko-tantrický autobiografický román.

Místo konáníKubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11 

http://www.kubasovachalupa.cz/

Celková cena kurzu (13500,-Kč /13100,-Kč) se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné v Kč: 8900,- Kč

Slevu 400,-Kč dostaneš při zaplacení zálohy do 29.7.2018, doustanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 8500,-Kč

Kurzovné v eurech: 370EUR

Slevu 17EUR dostaneš při zaplacení zálohy do 29.7.2018, dostanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 354EUR

Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 4600,- Kč /192EUR za osobu a pobyt. Ubytování ve 3-lůžkových, 4-lůžkových, 5-lůžkových, 6-lůžkových a 7-lůžkových pokojích.

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v neděli 28.10.2018 večeří a končíme v neděli 4.11.2018 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 3500,- Kč/ 146EUR na bankovní účet  a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

  • uveď, zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji

  • uveď, zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)

  • speciální požadavky na stravu
  • pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využujte email mojí asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář


Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji

Jitka Haková

Prešla som Kuranderou 1 a včera som sa vrátila z Kurandery 2. Boli to najkrajšie dni v mojom živote , čo som prežila pod láskyplným vedením Lucky Chvojkovej a spoločnosti úžasných žien. A čo je najdôležitejšie, spoznala som samú seba. A Lucka chystá ďalšie úžasné projekty, tak sa k nám pridajte . Už sa na vás všetke tešíme.

Janka Bugelová

Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.

Zuzana Polčáková

Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.

Kateřina Nesvadbová

Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.

Kristy Korecová

Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.

Lucie Vlachová