Moderní kurandera 2 - Posvátná sexualita


Pro naplnění kapacity kurzu není možné se přihlásit na tento seminář. Pokud jsi ale akční žena, máš stále zájem přijet a nevadí ti rozhodnout se třeba i na poslední chvíli, vyplň formulář a my se ti ozveme jakmile by se pro tebe uvolnilo místo.

Všechny potřebné informace ke kurzu jsou níže:

Pokračovací 8-denní prožitkový kurz Kurandera 2 - Posvátná sexualita. Účastnit se mohou pouze absolventky kurzu Kurandera 1 - Žena ve své síle, nejbližší termín je 4.-11.10. 2019.

Tentokrát zaměříme pozornost na vztah ke svému tělu a intimitě. Získáš jiný náhled a hlubší pochopení ženské i mužské sexuality i rozdílů mezi nimi. Obohatí tě moudrost východní tantry i jihoamerických indiánských kultur. Dotkneš se čiré esence mystéria ženství.

Ze zkušenosti se stovkami žen, které tímto seminářem prošly před tebou, mohu prohlásit, že tvůj pohled na ženskou a mužskou sexualitu se nenávratně změní. Svým napojením a energií ti zprostředkuji přístup k čisté esenci kněžky posvátné sexuality, která ti pomůže si rozpomenout. Seminář je velmi konkrétní a praktický, žádné "ezo povídání". :-)  Mnoho věcí ti začne dávat smysl. Jednička byla pouze začátek.

Čeká tě několik velmi silných rituálů.

Naučíš se další způsoby komunikace s tím, co nás přesahuje.

Budeme se věnovat také vědomé tvorbě naší reality a zasvětím tě srozumitelnou formou do tajů kvantové meditace, aby sis ji mohla s hlubším pochopením odnést jako cenný nástroj do svého života.

Více neprozradím, ale ty už mne z kurzu Moderní Kurandera 1 znáš, takže víš, že více vědět dopředu netřeba. :-)  Část programu jsem naznačila na jedničce, na jiné části tvá fantazie zaručeně nestačí, to mi věř. :-)

Kurz vede: Lucie Chaya

Ohlasy účastnic Moderní kurandery 2 aneb proč pokračovat?

Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz  Nabízím individuální sezení, masáže a kurzy. Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních podnětů a učitelů. V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho. A kdo jste ji již četly, můžete se ponořit do  knihy Hadí žena s příběhem tentokrát Italky, která se vydala hledat sama sebe mezi peruánské kurandery. Vyšlo u nakladatelství Motto v září 2015.

Absolvovala jsem Mamaniho výcvik pro ženy i jeho kurz peruánské masáže Qhaqoy a v r. 2013 jsem se s ním vypravila na tři týdny do Peru - na místa, o kterých román pojednává... A ta mi pomohla vzpomenout si, kdo jsem. Během probdělé noci v ruinách jednoho posvátného chrámu ke mně přišla vize mého kurzu Moderní Kurandera a dostala jsem k němu požehnání.  Myslím, že i to je důvod, proč je pro ženy často tak transformační. V současnosti žiji mezi ČR a Itálií a píšu šamansko-tantrický autobiografický román.

Místo konáníKubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11 

http://www.kubasovachalupa.cz/

Celková cena kurzu (13850,-Kč /13450,-Kč; 577,-EUR/561,-EUR) se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné v Kč: 8900,- Kč

Slevu 400,-Kč dostaneš při zaplacení zálohy do 1.8.2019, doustanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 8500,-Kč

Kurzovné v eurech: 370EUR

Slevu 17EUR dostaneš při zaplacení zálohy do 1.8.2019, dostanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 354EUR

Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 4950,- Kč /206EUR za osobu a pobyt. Ubytování ve 3-lůžkových, 4-lůžkových, 5-lůžkových, 6-lůžkových a 7-lůžkových pokojích.

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v pátek 1.11.2019 večeří a končíme v pátek 8.11.2019 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 3500,- Kč/ 146EUR na bankovní účet  a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

  • uveď, zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji

  • uveď, zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)

  • speciální požadavky na stravu
  • pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využujte email mojí asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář


Proč pokračovat dvojkou? Prostě proto, že nelze zůstat stát, a kdo se jednou rozeběhne, už se jen tak nezastaví. Dvojka pro mne znamenala větší přiblížení se sobě samé, přijetí svého krásného těla, které si to zaslouží. Mohutná energie společenství tolika žen na "společné vlně" je obrovským zážitkem a také vlnou, která pomáhá nést každou z nás i všechny dohromady rituály i časem "doznívání". Větší sebepřijetí se promítá i do mého dalšího života a zrcadlí se mi v reakcích a chování lidí, s kterými přicházím do styku. Dostala jsem se do stavu velké potřeby "vnitřnění". A proto se těším na "trojku", kde společně poplujeme ještě hlouběji ;-)

Jana Konířová

Kurandera – to je týden plný velmi cenných každodenních lekcí. Před kurzem bych nevěřila, že je někdy zvládnu, ale od absolvování Kurandery 1 z nich čerpám každý den. Jsem nesmírně vděčná, že jsem tento kurz mohla prožít, protože mi otevřel bránu k sobě a umožnil mi sáhnout si na svou ženskou sílu, kterou v sobě máme každá z nás. Neskutečně se mi otevřela komunikace s okolím a naučila jsem se ještě více souznívat s přírodou. Děkuji z celého srdce za to, že jsem měla možnost si tímto kurzem projít, přála bych to každé ženě. ♡

Tereta Pospíšilová

Ráda bych sdílela svou zkušenost s kurzy Lucie Chayi, pokud to někomu může pomoci v rozhodnutí. Nicméně jsem naprosto bytostně přesvědčena, že kdo tam má být, prostě tam bude a uvnitř to cítí. Je to už 4 roky, co se mi do ruky dostala kniha Kurandera. Ta se mě dotkla natolik, že jsem zapátrala na netu a zrovna "náhodou" byl plánovaný kurz, na který jsem se ihned přihlásila. Nebyla v tom žádná pochybnost. Do té doby jsem nikdy nevěděla, co mám dělat, tady jsem to ale věděla hned. A bylo mi jedno, že pojedu sama a nikdo do toho nepůjde se mnou... Ten jeden týden a pak po půl roce druhý mi změnil život. Nejen ve vztahu sama k sobě, ale i k druhým... A jako nevyčíslitelný bonus jsem zde našla pevná přátelství, spřízněné duše, svědkyni na mou svatbu a v jiné osobě ještě svou budoucí skvělou šéfovou, což jsem tehdy ještě vůbec netušila. Já tam být měla - a co vy? Lucko, děkuji Ti....

Jana S.

Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji

Jitka Haková

Prešla som Kuranderou 1 a včera som sa vrátila z Kurandery 2. Boli to najkrajšie dni v mojom živote , čo som prežila pod láskyplným vedením Lucky Chvojkovej a spoločnosti úžasných žien. A čo je najdôležitejšie, spoznala som samú seba. A Lucka chystá ďalšie úžasné projekty, tak sa k nám pridajte . Už sa na vás všetke tešíme.

Janka Bugelová

Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.

Zuzana Polčáková

Přítomnost Lucie Chayi v mém životě mi hodně dala. Kurandera 2 mi pomohla ještě víc si uvědomit, že jsme žena a ačkoliv vnitřně velmi silná, mohu vyjádřit své emoce. Tím, že už teď miluju sama sebe a přijímám své já, je jen na mně, koho si do svého života pustím. Je nádherné objevit své ženství, svoji zranitelnost a zároveň si dovolit nechat se občas hýčkat a rozmazlovat. Nemusím být k okolnímu světu tvrdá a nepřístupná, někdy stačí se otevřít a nechat věci kolem mě volně plynout. To, co už mi nesloužilo, ve mně na K2 navždy umřelo a já teď jako znovuzrozená mohu jednat a konat v souladu se svojí duší.

Katka Slabinová

Kurandera 2 odhalí krásu a jedinečnost každé jediné ženy, která chodí po Matce Zemi. Pomůže přijmout sebe sama. Absolutně. Bez podmínek. Pro mě byl tento zážitek důkazem, jak léčivé a potřebné je ženské souznění, sdílení a vřelost. A jak důležité pro ženy je scházet se v kruhu ostatních žen, kde panuje láska a pochopení. Je to takově obecné pochopení Ženy jako takové. Ženy, která nesoupeří vůči jiné ženě, která přijímá, co je, a dává Lásku.

Markéta Végsoövá

Jednička byla unikátní i cesta, kterou jsem se k ní dostala. Ale to co přišlo s dvojkou nelze popsat slovy. Ucítila jsem poprvé v životě svobodu, svobodu v životě a ve všem co dělám. Přestala jsem se bát nejistoty, a věci nechala jen tak plynout, začala jsem se těšit na to co ke mně proudí a užívat si to. Další co mi dvojka přinesla byla vnitřní radost, opravdová radost ze života, někdy mám pocit, že radostí vyskočím z kůže. Také jsem si uvědomila že už se sebou nenechám manipulovat a nechat se ovládat, naučila jsem se" no možná se ještě učím" ustát si své hranice, předtím jsem téměř žádné neměla. A zjistila jsem, že muže které jsem dřív přitahovala, byli častokrát sociopati, kteří vycítili moji slabost a zneužili mou důvěru již nepřitahuji. Před dvojkou jsem měla zamotanou hlavu mužem, který si mé náklonnosti nevážil a já se pro něj rozdávala a to mě vyčerpávalo. Po dvojce s několika měsíčním odstupem se mi opět ozval, ale já už jsem jiná a jinde a on vycítil, že už nade mnou nemá moc, tak mi řekl že mě měl rád takovou jaká jsem byla. Teď, už přesně vím jakou mě měl rád a jsem ráda že už taková nejsem :)... Děkuji ti Lucko za to co děláš ukázala jsi mi cestu, která mi mění život. S láskou Ivča

Ivana Šabatová

dvojka mi opět dala hodně. Jednak ve vztahu sama k sobě. Miluji své tělo, zbavila jsem se zábran, vnímám ženy a ženskou sílu úplně jinak, než doposud. Zlepšily se i mé vztahy se ženami. A především se změnilo mé vnímání mužů. Ve svém partnerovi jsem dokázala spatřit Boha a vzdát mu úctu. Máme nádherný vztah. Vše přirozeně navázalo na vývoj po jedničce, jen nějak na vyšší úrovni. Co se týká sexuality, jsem otevřenější a uvolněnější. Děkuji.

Martina Čuříková

Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.

Kateřina Nesvadbová

Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.

Kristy Korecová

Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.

Lucie Vlachová