Mnoho žen oslovila kniha Kurandera. Chtějí se vydat touto cestou a nevědí, jak začít. Nebo už na cestu poznání vykročily a chtějí pochopit víc.

Možná patříš mezi ně a chceš umět vědomě a naplno využívat potenciálu své ženské síly, objevit svoji vnitřní Kuranderu. Chceš lépe porozumět svému tělu... Chceš se stát tvůrkyní reality svého života...Ráda by ses naučila spojovat se s přírodními živly...  Pak je tento kurz určený právě tobě. Pokud jsi připravená na cestu, jednoduše vykroč.

Co ti může kurz přinést, ti napoví VIDEO.

Kurz vede: Lucie Chaya.

"Do programu kurzu jsem vložila to nejlepší z šamanismu, tantry i kvantové fyziky, co znám a co používám ve svém každodenním životě.  Ráda to naučím i tebe a předám ti praktické nástroje, které budeš moci ihned používat.

Kurz je z velké části přožitkový a je vhodný i pro účastnice, které nemají žádné předchozí zkušenosti s tantrou, šamanismem nebo kvantovou fyzikou. Velmi však doporučuji přečíst před seminářem knihu Kurandera."

Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz  Nabízím individuální sezení, masáže a kurzy. Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních podnětů a učitelů. V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho. A kdo jste ji již četly, můžete se ponořit do dalšího příběhu, tentokrát Italky, která se vydala hledat sama sebe mezi peruánské kurandery. Vyšla u nakladatelství Motto v září 2015.

Absolvovala jsem Mamaniho výcvik pro ženy i jeho kurz peruánské masáže Qhaqoy a v r. 2013 jsem se s ním vypravila na tři týdny do Peru - na místa, o kterých román pojednává... A ta mi pomohla vzpomenout si, kdo jsem. Během probdělé noci v ruinách jednoho posvátného chrámu ke mně přišla vize mého kurzu Moderní Kurandera a dostala jsem k němu požehnání.  Myslím, že i to je důvod, proč je pro ženy často tak transformační. V současnosti žiji mezi ČR a Itálií a píšu šamansko-tantrický autobiografický román.

Kurz je nyní o jeden den prodloužen na 7 nocí a 8 dní.

Místo konání:  Kubasova chalupaSudislav nad Orlicí 11   

Celková cena kurzu (13850,-Kč /13450,-Kč, 577,-EUR/561,-EUR) se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné v Kč: 8900 Kč

Slevu 400,-Kč dostanete při zaplacení zálohy do 4.7.2019 a dostanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 8500,-Kč

Kurzovné v eurech: 370EUR

Slevu 17EUR dostanete při zaplacení zálohy do 4.7.2019, a dostanou jí i ženy na MD a studentky VŠ: 354EUR

Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 4950,- Kč /206EUR za osobu a pobyt. Ubytování ve 3-lůžkových, 4-lůžkových, 5-lůžkových, 6-lůžkových a 7-lůžkových pokojích. 

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v pátek 4.10.2019 večeří a končíme v pátek 11.10.2019 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 3500,- Kč na bankovní účet  a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě hotově. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

  • uveď, zda přijedeš sama nebo s kamarádkou a chceš s ní být na pokoji

  • uveď, zda jsi studentka VŠ či žena na MD (kvůli slevě)

  • speciální požadavky na stravu
  • pole poznámky není určeno pro korespondenci, pro tyto účely použij email mé asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář


CO ŘEKLI O KURZU ABSOLVENTKY

Když vám vaše životní cesta nabídne úžasný dar a vy jej přijmete a pak se vaší modlitbou stane vděčnost, s Láskou předáváte dál.. Jsem kým jsem, protože stále jdu, ale kráčet významnou chvíli pod laskavým a pevným vedením Lucie bylo cestou nejen k opravdové ženské síle a Lásce k sobě i jiným Ženám. Mojí cestou vždy byla Svoboda a Láska a osvobodit ženu v sobě pro mě bylo jako když jsem kdysi unavená a oslabená sjela z mongolských hor do otevřeného údolí, kde mě zalil pocit tepla, Lásky, bezpečí, nekonečného klidu, ale také bezbřehé síly toho všeho. Tu krajinu jsem musela opustit, ale krajinu, kterou jsem objevila v sobě na Lucčiných kurzech si sebou ponesu už napořád. 🙏 A víte co? Má vnitřní krajina se stala krajinou vnější. Přeji to všem ženám, všem.. s velkou Láskou.. je to jen na nás.. a tento kurz je možností té cesty..

Petra Zálešáková

Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji

Jitka Haková

Tak mám za sebou úžasný kurz Lucie Chaya! Jej nádherna energia, úprimnosť, laskavosť, osobitý prístup a profesionalita mi umožnily cítiť sa bezpečne a naplno sa odovzdať procesu. A verte mi, stojí to za to!

Janka Bugelová

Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.

Lucie Vlachová

Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.

Zuzana Polčáková

Někdy je třeba se roztříštit na kousky, doplout až na bahnité dno. Proto, aby se ty kousky mohly opět spojit a voda zprůzračnit. Kurandera 1 mě vzala na cestu, skrze kterou mi bylo dovoleno objevit svoji vlastní sílu. Opravdovou a jedinečnou. Pocítila jsem, že ticho a samota promlouvají, stačí se jen zastavit a naslouchat. Mám pocit, že domů se z kurzu vrátil někdo trošku jiný, někdo více JÁ. <3

Markéta Vegesoövá

Chci ti moc poděkovat za Kuranderu. Nevěděla jsem, jesti to se mnou něco dělá a ono opravdu dělá.  Věci dostávají rychlý spád, já si stojím pevně za svými názory a uvědomuju si více své kvality.

Katka Slabinová

Bylo to nádherné, inspirující, až neskutečné. Hluboce děkuji za velmi nevšední zážitky. Sálá z tebe obrovská pokora, láska a respekt ke každé z nás a pro mne jako lektorku bylo navíc úžasné pozorovat tvou práci. H.

Helenka Novotná

Neváhejte...pokud vás to volá, nic neřešte a přihlaste se na tento seminář, který mě letos hodně ovlivnil svým nenuceným plynutim, svou hloubkou a přitom jednoduchostí. Uvolnil mi tělo i duši, zbavil mě několika strachů, probudil ve mně spontánnost a nespoutanost;-), nechal odpadnout zábrany a tabu, a to vše navíc na krasném místě... moc doporučuji všem ženám. ♡♡♡

Linda Malenovská

Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.

Katka Nesvadbová

Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.

Kristy Korecová