MODERNÍ KURANDERA


Kuranderovský kurz pro páry 1


Pro koho je kuranderovský kurz pro páry vhodný?

Kuranderovský kurz vznikl na základě žádosti absolventek mých kurzů Moderní kurandera, které v nich nalezly mnoho inspirace a konkrétního přínosu pro svůj život a chtějí jít touto cestou s partnerem. Přesto není účast na kurzech Moderní kurandera podmínkou pro možnost zúčastnit se Kuranderovského semináře pro páry. Ani předchozí zkušenost s tantrou šamanismem nebo kvantovými technikami není nutná. Jedinou podmínkou je ochota páru podívat se na svůj vztah nezaujatě novým pohledem a otevřenost k práci na něm.

Více o kurzu:

Vztahy hrají v našem životě velmi důležitou roli. Milostné vztahy se pak dotýkají nejhlubších částí naší bytosti a často představují jednu z nejdůležitějších zkušeností našeho života. Téměř každý sní o trvalém, naplněném vztahu plném vášně a hluboké intimity, životní zkušenosti ale ukazují, že není vůbec jednoduché toho docílit.

Tento kurz přináší příležitost udělat si jasno v mnoha rovinách vašeho vztahu, zjistit, jaké jsou jeho dynamiky a jak s nimi pracovat, podívat se pod vedením Lucie Chayi na partnerskou intimitu a sexualitu a v neposlední řadě vnést do vztahu více vědomí.

Každý vztah je cesta. Má svá pravidla, své fáze, své potřeby a své vědomí. A na tomto kurzu získáte konkrétní praktické nástroje i jasnou představu, jak pracovat na tom, aby váš vztah byl návratem do pocitu opravdové Jednoty, coby třetí element vycházející z prvních dvou, které tvoří Ona a On.

Je jen na nás, jestli se i v partnerství budeme učit skrze IN-spiraci (radost) nebo DE-speraci (zoufalství a bolest). Obě cesty fungují a přinášejí své plody, Ta první je však rozhodně veselejší.

Na tomto kurzu pro páry získáte zcela nový pohled na lásku, partnerství, sexualitu i na její funkci ve vztahu.

Častými příčinami neharmonie ve vztahu bývají nezpracované strachy, nepřijetí vlastního těla, traumata v oblasti sexuality, nerespektování svých hranic nebo hranic partnera v sexu a neschopnost otevřené komunikace s partnerem.

Sex se může stát dokonce mocnou léčebnou silou, pokud se naučíme nepoužívat ho k vědomé či nevědomé manipulaci či vydírání partnera.

Partnerský vztah je možné chápat i jako příležitost pro alchymickou transmutaci, jako způsob léčení emočních ran, ale také jako příležitost pro úplnou kapitulaci ega, která vede k moudrosti, pokoře, osobní integritě a bezpodmínečné lásce a štěstí.

Prožitkový seminář využívající technik tantry, šamanismu a nových neurověd , kde budeme společně:

 • zažívat zkušenost otevírání srdce a zcitlivování smyslů i rozšířeného vědomí
 • Naučíme se vědomě přijímat i dávat, respektovat své hranice i hranice partnera; práce s manipulací
 • být jasní a otevření v komunikaci a přesto touto komunikací partnera v rámci nezraňovat.
 • Pracovat se strachem a omezeným myšlením, který z něj vyplývá.
 • Poznávat potřeb svého těla i duše, pracovat s energetikou těla
 • Získávat zcela nové vnímání genitálií a jejich interakce; nový pohled na výměnu mužské a ženské energie.
 • Zkoumat mužsko-ženskou polaritu v teorii a praxi.
 • Objevovat mužský a ženský celotělový orgasmus
 • Prozkoumávat extatickou energii, ke které máme přístup v každé chvíli, kdy jsme opravdu přítomní. Naučíme se ji transformovat a využívat ji pro konkrétní záměry v našem životě.
 • Prohlubovat partnerskou intimitu a zvyšování schopnosti být v každé chvíli naplno přítomní tady a teď.
 • Seznamovat se s partnerskou dynamikou v pojetí moudré andské tradice.
 • Rozšiřovat vlastní potenciál i potenciál partnerské dvojice prostřednictvím kvantových technik a nových neurověd

Kurz je určen pro heterosexuální páry. Hluboké intimní techniky budou partneři provádět pouze v rámci svého páru.

Kurz vede: Lucie Chaya

Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Mám svoji značku přírodní kosmetiky Chaya. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních podnětů a učitelů. V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho. A kdo jste ji již četly, můžete se ponořit do  knihy Hadí žena s příběhem tentokrát Italky, která se vydala hledat sama sebe mezi peruánské kurandery. Vyšlo u nakladatelství Motto v září 2015.

Absolvovala jsem Mamaniho výcvik pro ženy i jeho kurz peruánské masáže Qhaqoy a v r. 2013 jsem se s ním vypravila na tři týdny do Peru - na místa, o kterých román pojednává... A ta mi pomohla vzpomenout si, kdo jsem. Během probdělé noci v ruinách jednoho posvátného chrámu ke mně přišla vize mého kurzu Moderní Kurandera a dostala jsem k němu požehnání.  Myslím, že i to je důvod, proč je pro ženy často tak transformační. V současnosti žiji mezi ČR a Itálií a píšu šamansko-tantrický autobiografický román.

Místo konáníKubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11 

http://www.kubasovachalupa.cz/

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné pro pár  v Kč: 15900,- Kč (nebo 660 EUR)

Sleva 800,-Kč (34 EUR) při zaplacení zálohy do 31.5.2018.

Poplatek za stravu a ubytování (plná penze): 7900,- Kč /330 EUR  pro pár za pobyt. Ubytování už jen ve 4-lůžkových pokojích, které budou rozděleny látkou na dvě poloviny pro větší soukromí obou párů. Nabízíme také bezplatnou možnost postavit si v okolí chalupy stan pro trávení volných chvil v úplném soukromí. Stan ale nenahrazuje ubytování v chalupě. 

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v pondělí 30.7.2018 večeří a končíme v neděli  5.8.2018 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 7000,- Kč/ 294 EUR na bankovní účet  a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

 • speciální požadavky na stravu
 • pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využujte email mojí asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář


Byla jsem, dokonce uprostřed 5. měsíce těhotenství, a bylo to velmi, velmi úžasné...splnila jsem si hlavní záměr, se kterým jsem na Kuranderu jela - vrátit se ke své vnitřní síle, aby mne žádní urputní lékaři, ani žádné jiné venkovní vlivy nedokázaly rozhodit a byla jsem přítomná sama v sobě. Cesta Kurandery (léčitelky, kouzelnice, božské ženy) je cestou k podstatě a moudrosti přírody, ženské síly, je o přijetí sebe sama a je neuvěřitelné, jak to funguje. Na tělesné úrovni vnímám, jak jsem se za necelý rok od Kurandery I změnila. Cesta Kurandery nejsou žádné řečičky na židli v seminární místnosti, je to cesta činů. A to je přesně to, co jsem chtěla. Jsem nadšená z toho, jak Lucie Chaya kurzy vede - citlivě i odvážně. Je to úžasná žena:)! Moc doporučuji

Jitka Haková

Prešla som Kuranderou 1 a včera som sa vrátila z Kurandery 2. Boli to najkrajšie dni v mojom živote , čo som prežila pod láskyplným vedením Lucky Chvojkovej a spoločnosti úžasných žien. A čo je najdôležitejšie, spoznala som samú seba. A Lucka chystá ďalšie úžasné projekty, tak sa k nám pridajte . Už sa na vás všetke tešíme.

Janka Bugelová

Chcete odevzdat strachy a pochybnosti o svých vnitřních přesvědčeních, které vás omezují a brání vaší cestě transformace? Taky jsem hledala, přečetla knihu Kurandera a přišel mi “náhodou” do cesty tento kurz... Je mi 50 let a nikdy není pozdě.

Zuzana Polčáková

Tolik věcí se mi po kurzu Kurandera v životě mění... děkuju za Lucii, za to, že je a že předává v praktických cvičeních tolik moudra a hloubek pochopení a uvědomění, že se mi mění život, má síla ženy a prohlubuje se mi kontakt se sebou.

Kateřina Nesvadbová

Je to teraz narocne, ale oslobodzujuce. A to sa moze diat aj vdaka Tebe, Lucie, si nadherny most, ktory spaja zeny same so sebou. Vytvaras krasne moznosti, cvicenia, vsetko s hrejivou pritomnostou a kludom v dusi.Mam Ta velmi rada.

Kristy Korecová

Jsem přesvědčena o tom, že všechno, co se teď děje, mohlo nastat jen díky hlubokému sebepřijetí, které proběhlo minulý týden během kurz a teď se integruje do reálného života. Děkuji Luci, že jsi mi to touto formou umožnila a že jsi tak jedním z průvodců na mé cestě. Přeji nám všem, ať prožíváme své božství a jsme z této úrovně schopni reagovat a konat a tím šíříme tuto energii lásky, radosti, moudrosti a klidu na vše okolo nás.

Lucie Vlachová