Kuranderovský kurz pro páry 1


Pro koho je kuranderovský kurz pro páry vhodný?

Kuranderovský kurz vznikl na základě žádosti absolventek mých kurzů Moderní kurandera, které v nich nalezly mnoho inspirace a konkrétního přínosu pro svůj život a chtějí jít touto cestou s partnerem. Přesto není účast na kurzech Moderní kurandera podmínkou pro možnost zúčastnit se Kuranderovského semináře pro páry. Ani předchozí zkušenost s tantrou šamanismem nebo kvantovými technikami není nutná. Jedinou podmínkou je ochota páru podívat se na svůj vztah nezaujatě novým pohledem a otevřenost k práci na něm.

Více o kurzu:

Vztahy hrají v našem životě velmi důležitou roli. Milostné vztahy se pak dotýkají nejhlubších částí naší bytosti a často představují jednu z nejdůležitějších zkušeností našeho života. Téměř každý sní o trvalém, naplněném vztahu plném vášně a hluboké intimity, životní zkušenosti ale ukazují, že není vůbec jednoduché toho docílit.

Tento kurz přináší příležitost udělat si jasno v mnoha rovinách vašeho vztahu, zjistit, jaké jsou jeho dynamiky a jak s nimi pracovat, podívat se pod vedením Lucie Chayi na partnerskou intimitu a sexualitu a v neposlední řadě vnést do vztahu více vědomí.

Každý vztah je cesta. Má svá pravidla, své fáze, své potřeby a své vědomí. A na tomto kurzu získáte konkrétní praktické nástroje i jasnou představu, jak pracovat na tom, aby váš vztah byl návratem do pocitu opravdové Jednoty, coby třetí element vycházející z prvních dvou, které tvoří Ona a On.

Je jen na nás, jestli se i v partnerství budeme učit skrze IN-spiraci (radost) nebo DE-speraci (zoufalství a bolest). Obě cesty fungují a přinášejí své plody, Ta první je však rozhodně veselejší.

Na tomto kurzu pro páry získáte zcela nový pohled na lásku, partnerství, sexualitu i na její funkci ve vztahu.

Častými příčinami neharmonie ve vztahu bývají nezpracované strachy, nepřijetí vlastního těla, traumata v oblasti sexuality, nerespektování svých hranic nebo hranic partnera v sexu a neschopnost otevřené komunikace s partnerem.

Sex se může stát dokonce mocnou léčebnou silou, pokud se naučíme nepoužívat ho k vědomé či nevědomé manipulaci či vydírání partnera.

Partnerský vztah je možné chápat i jako příležitost pro alchymickou transmutaci, jako způsob léčení emočních ran, ale také jako příležitost pro úplnou kapitulaci ega, která vede k moudrosti, pokoře, osobní integritě a bezpodmínečné lásce a štěstí.

Prožitkový seminář využívající technik tantry, šamanismu a nových neurověd , kde budeme společně:

 • zažívat zkušenost otevírání srdce a zcitlivování smyslů i rozšířeného vědomí
 • Naučíme se vědomě přijímat i dávat, respektovat své hranice i hranice partnera; práce s manipulací
 • být jasní a otevření v komunikaci a přesto touto komunikací partnera v rámci nezraňovat.
 • Pracovat se strachem a omezeným myšlením, který z něj vyplývá.
 • Poznávat potřeb svého těla i duše, pracovat s energetikou těla
 • Získávat zcela nové vnímání genitálií a jejich interakce; nový pohled na výměnu mužské a ženské energie.
 • Zkoumat mužsko-ženskou polaritu v teorii a praxi.
 • Objevovat mužský a ženský celotělový orgasmus
 • Prozkoumávat extatickou energii, ke které máme přístup v každé chvíli, kdy jsme opravdu přítomní. Naučíme se ji transformovat a využívat ji pro konkrétní záměry v našem životě.
 • Prohlubovat partnerskou intimitu a zvyšování schopnosti být v každé chvíli naplno přítomní tady a teď.
 • Seznamovat se s partnerskou dynamikou v pojetí moudré andské tradice.
 • Rozšiřovat vlastní potenciál i potenciál partnerské dvojice prostřednictvím kvantových technik a nových neurověd

Kurz je určen pro heterosexuální páry. Hluboké intimní techniky budou partneři provádět pouze v rámci svého páru.

Kurz vede: Lucie Chaya

Kdo je Lucie Chaya

Jsem průvodkyní mužů a žen na cestě osobnostního rozvoje a koučkou v oblasti sexuality, vztahů a osobního rozvoje. Moje osobní stránky jsou: www.luciechaya.cz . Ve své práci spojuji tantru, šamanismus a kvantovou fyziku. Mám svoji značku přírodní kosmetiky Chaya. Jako novinářka jsem se specializovala dlouhá léta na Itálii a spolupracovala s TV, rozhlasem i tištěnými médii. 

Duchovní cestě se věnuju v podstatě od dětství, mým prvním učitelem masáže a práce s energií mi byl můj dědeček. Od té doby jsem na své cestě potkala mnoho inspirativních učitelů a podnětů " si vzpomenout". V r. 2011 vyšel v češtině můj překlad duchovního románu Kurandera o hledání podstaty ženské síly od peruánského šamana a kurandera H.H. Mamaniho, následovaný v r. 2015 volný pokračováním Hadí žena. Obě knihy se staly bestsellery.

Od r. 2013 pořádám prožitkové kurzy pro ženy Moderní kurandera 1-3, kuranderovský seminář pro páry, poutě po posvátných místech Sardinie a organizuji také semináře se šamany andské tradice.

 

Místo konání: Meditační centrum Skalka 22, Skalka u Doks (v blízkosti Máchova jezera

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

Kurzovné pro pár při připsání zálohy do 31.5.2019: 15900,- Kč (nebo 663 EUR)  Od 1.6.2019 kurzovné pro pár 17900,- Kč (746EUR).

Poplatek za stravu (plná penze) a ubytování ve dvoulůžkových pokojích: 9520,- Kč /397 EUR  pro pár za pobyt.  

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v neděli 4.8.2019 večeří a končíme v neděli  11.8.2019 obědem.

Po vyplnění závazné přihlášky (viz Registrační formulář vpravp nahoře) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 7000,- Kč/ 294 EUR na bankovní účet a potvrzení o rezervaci místa. Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen kapacitou ubytování.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky:

 • speciální požadavky na stravu
 • pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využijte email mojí asistentky Markéty ( marketa@luciechaya.cz )

Registrační formulář