MODERNÍ KURANDERA


Kuranderovský den

 10.11.2018


Mám velkou radost, že vás mohu pozvat na Kuranderovský den se speciálním programem.

Absolventky mých kurzů už dlouho volají po tom, že by se chtěly někdy potkat i mimo kurzy (se mnou i mezi sebou vzájemně), zase získat nový náboj a napojení, které v tom každodenním životě trochu ztratily..., vzájemně se propojit, popovídat... Trochu k tomu došlo před dvěma lety na křestu naší přírodní kosmetiky Chaya, ale byla to jen večerní akce s nabitým programem a tak k tomu nebylo mnoho příležitosti.

Tehdy to byl opravdu magický večer. A proto jsme se rozhodli zorganizovat něco podobného, tentokrát to bude ale akce celodenní, abychom měli na vše dost času. Takže bude prostor např. i na vaše dotazy pro Guida Rovestiho (duchovního otce přírodní kosmetiky Chaya a jednoho z předních evropských odborníků v oblasti fytokosmetiky), na které tehdy nebyl čas. Magickou hudbu mých italských přátel a skvělých hudebníků Mattea s Lisou v harmonické tónině 432Hz si užijete nejen v několika ukázkách, ale v celém jejich koncertu. A mezi tím vším bude dostatek času, abyste se vzájemně setkaly a přitom neměly pocit, že vám z programu něco uteče. A čeká vás také několik překvapení, to bych jinak ani nebyla já. 😉

Kuranderovský den je vytvořen primárně pro kuranderačky, ale vstup není v žádném případě uzavřen dalším ženám (neabsolventkám) a dokonce ani mužům, kteří tam mohou nasát trochu té magické a neformální atmosféry, která na našich akcích panuje. Takže s sebou klidně vezměte kamarádky, kamarády nebo partnery – pokud se nezaleknou velmi pravděpodobné převahy žen. J

 

PROGRAM:

9:30 Otevření vstupu

10:00 – zahájení

dopoledne -  kvantová meditace s Lucií Chayou

 obědová pauza ( naše stánky budou otevřené)

po obědě  -  přednáška Guida Rovestiho: Přírodní kosmetika a tajemství kyseliny hyaluronové

 pauza

odpoledne - překvapení č. 1 a 1. část překvapení č. 2

 pauza 

pozdní odpoledne -  beseda s Guidem Rovestim – prostor na vaše zvídavé dotazy v souvislosti s přírodní kosmetikou

překvapení č. 2 – 2. Část

pauza

večer cca od 19.00 koncert Mattea s Lisou - Jyotishmati 432Hz

poté prodej jejich CD s osobním věnováním

konec ve 21:00

 Místo: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, 100 00 Strašnice

Cena: 690 Kč a pokud se zúčastníš také pondělní přednášky s manželským šamanským párem z kmene Q'Eros 12.11. (na kterou je třeba se zaregistrovat, pokud si tak už neučinila ), je cena  vstupenky na Kuranderovský den 490,- (získáváš tím slevu 100 Kč na každou akci).

Cenu jsme stanovili tak, aby pokryla především náklady na celodenní pronájem sálu, letenky pro Guida, Mattea a Lisu, techniku a další náklady s akcí spojené. Hlavním cílem je se sejít a zažít společně krásné chvíle jako před dvěma lety. Celodenní vstupenka zdaleka nedosahuje hodnoty programu, a proto zůstává stejná i v případě, že se budete moci nebo chtít zúčastnit třeba jen části programu. (O hodně byste tím ale přišly, tak přijdte na celý den :-)). 

Tento termín je sice velmi blízko akci s peruánskými šamany (která se koná o 2 dny později), ale je to v dohledné době jediný termín, který byl pro všechny účinkující možný. A nějak vnímám, že to opravdu nemám příliš odkládat. Lisa je těhotná (bude v 7. měsíci), takže pak asi chvíli koncertovat nebude a Guidovo zdraví (84 let) se poslední dobou dost horší. Proto neváhejte, pokud chcete tu magii zažít naživo, nikdo neví, kdy se v této sestavě zopakuje a zda vůbec.

Mimopražští třeba uvítají, že se obě akce konají tak blízko sebe a udělají si třídenní výlet do Prahy, aby se mohli zúčastnit obojího. Věřím, že některé pražské kuranderačky nabídnou mimopražským kuranderačkám nocleh, zkuste poptat v naší uzavřené Fb skupině.

V průběhu dne si budete moci zakoupit kosmetiku Chaya, šperky ze Sardinie, šaty od Marthy, mýtické jednokvětové medy od trentinského medového alchymisty Andrey a další překvapení, které záměrně neprozradím. Budete koukat. 🙂

S případnými dotazy se obracejte na moji asistentku Markétku Královou.

Vaše Lucie Chaya

Registrační formulář