Kuranderovský ADVENT

 7.12.2019


Pojďme spolu strávit místo předvánočního shonu příjemný adventí čas. Mnoho z vás bylo smutných, že jste se nemohli zúčastnit říjnového Kuranderovského víkendu. Toto je tedy i vaše příležitost. Smutní byli i Matteo s Lisou, kteří se nemohli zúčastnit proto, že zrovna v tomto termínu se plavili na lodi - byl to dárek od  rodičů k 10. výročí jejich svatby. Ale tentokrát chybět nebudou!

Přijďte se opět naladit na kuranderovskou vlnu, propojit se, popovídat a společně pobýt.

A samozřejmě i tentokrát jsou srdečně  zváni  i ti, kdo moji práci ještě neznají, může to být příjemná příležitost k její ochutnávce.

Vstup tedy opět není v žádném případě uzavřen dalším ženám (neabsolventkám) a dokonce ani mužům, kteří tam mohou nasát trochu té magické a neformální atmosféry, která na našich akcích panuje. A pro velký říjnový úspěch - I tentokrát budeme mít část programu  speciálně jen pro muže.

Takže s sebou klidně vezměte kamarádky, maminky, kamarády nebo partnery – pokud se nezaleknou velmi pravděpodobné převahy žen. J

PROGRAM

Sobota

9:00 Vstup

9:30 -10:00 Zahájení a úvod do kvantové meditace Lucií Chayou (pro ty, kdo ještě neznají, nebo si chtějí zopakovat)

10:00-11:00  Kvantová  meditace na téma zdraví - Lucie Chaya

11:30-13:00  Historie přírodní kosmetiky - Guido Rovesti

Přednáška Guida Rovestiho na téma přírodní kosmetiky. Guido, duchovní otec přírodní kosmetiky Chaya, bude vyprávět o zajímavostech knih svého otce – uznávaného fytokosmetika Paola Rovestiho.

13:00 - 14:30 polední pauza na oběd a nákup dárečků

14:30- 16:00  Hodnotná tombola s překvapením a tradiční přehlídka, kdy se my sami stáváme modelkami (a vždycky si to užijeme)

současně

14:30 - 16:00 Mužský kruh s Petrem Králem (malá konferenční místnost)

16:30-18:00 – Dejme sbohem podpatkům - Petr Král s krátkým vstupem Lucie Chayi

Proč a čím jsou podpatky a klasická obuv pro naše tělo škodlivé a co nám může přinést, když do svého životního stylu zahrneme bosochození.

18:00-19:00 – pauza na večeři

19:00 – 20:00 koncert Mattea Giorgioniho  a Lisy Frassi - ve 432 HZ

prostor na podpisy a věnování jejich CD

závěr

-----------

Pokud budeš mít už nějaké vánéční cukroví, můžeš přinést malou krabičku,  dáme  vše na jeden stůl a společně vzájemně ochutnáme. :-)

V průběhu dne si budete moci zakoupit dárečky pro sebe i své blízké - kosmetiku Chaya, novou kolekci značky Chapati, šperky s posvátnou tématikou ze Sardinie a Indie, kovové ozdobné pásky, šaty od Marthy, CD od Mattea s Lisou (včetně nového s mantrami), mýtické jednokvětové medy od trentinského medového alchymisty Andrey :-)

Zájemkyně, které budete chtít jít přehlídku v oblečení Martha + Chapati, hlaste se Markétce.

S případnými dotazy se obracejte na moji asistentku Markétku Královou.

Místo konání a cena:

Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, PRAHA 10, Strašnice

Cena vstupenky 690 Kč (cena zůstává stejná i v případě, že se zúčastíš jen části programu)

Cenu jsme stanovili tak, aby pokryla náklady na pronájem sálu a zahraniční hosty. Hlavním cílem je se v předvánočním čase sejít a zažít společně krásné chvíle.

Vaše Lucie Chaya

Registrační formulář