INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ S ROBERTEM SARTIM

- PSYCHO-ENERGETICKÝM PORADCEM

a žákem dona Juana Nuñeze del Prado,

mistra 4. stupně andské tradice

 

21.2. -23.2. 2020

 


Roberto Sarti je psycho-energetický poradce. Narodil se v Římě v r. 1966 a po řadě zkušeností s křesťanstvím a hinduismem potkává v r.1997 dona Juana Nuñeze del Prado, mistra 4. stupně andské tradice, stává se jeho žákem a získává od něj zasvěcení. V letech 2000-2016 získává řadu zasvěcení od dalších mistrů andské tradice, jimiž byli: Mariano Apaza, don Umberto Sonqo, doña Bernardina, don Juan Apaza, don Francisco Apaza, don Lorenzo Apaza e don Martin Quispe. Všichni byli mistry 4. stupně domorodé komunity Q’Ero z oblasti Cuzco, která uchovala učení incké tradice v ucelené formě. Napsal knihu Semínko Inků s předmluvou Juana Nuñeze del Prado” s cílem podělit se o to, co obdržel od svých mistrů. Vydal také DVD s názvem “Potomci Pachamamy”. Od r. 2003 je zodpovědný za aktivity Kulturní asociace Tawantin v Itálii, přednáší a pořádá kurzy, kde předává Učení andské tradice a jejích energetických technik. Organizuje energetické cesty do Peru, na posvátná místa Inků. Díky své dvacetileté zkušenosti s andskou tradicí, která je koncepčně zcela odlišná od filozofií západního světa,  dokáže její učení andské tradice jedinečným a srozumitelným způsobem přenést do „západštiny“.

 

Lucie Chaya – je novinářka, překladatelka a lektorka seminářů Moderní kurandera 1, 2 a 3, které jsou zaměřené na kultivaci ženské síly. Pořádá poutní cesty na posvátná místa Sardinie.  V r. 2011 přinesla do Čech tradici andského učení prostřednictvím svých překladů knih H.H. Mamaniho – Kurandera a Hadí žena, které se staly bestsellery. Absolvovala s Mamanim cestu do Peru i jeho výcvik pro ženy a výcvik v peruánské masáži Qhaqoy. Je mostem mezi tradicemi. Do Čech přivezla kromě Mamaniho v minulých letech také nejvyšší šamany domorodé andské komunity Q’Ero, kteří jsou považováni za přímé potomky Inků a strážce jejich odkazu. Absolventi kurzů, které organizuje již ví, že přiváží do Čech a zprostředkovává vždy nejvyšší možnou kvalitu. Kurz bude osobně překládat.

Lucie Chaya očima obsolventek kurzů Moderní kurandera: VIDEO

 

Nabídka individuálních sezení:

 
Čtení z kokových listů - Jedná se o pradávný rituál věštění, který je součástí andské tradice. Roberto se bude tímto způsobem spojovat s energetickou minulostí, přítomností a budoucností dané osoby v rámci jediného synchronického aspektu mimo čas a prostor a ve vztahu k požadovanému tématu a doporučí vhodné způsoby jednání.  Jedná se o rituál popsaný v knihách Kurandera a Hadí žena.  

Energetická práce - jedná se o sezení, kde se vchází do kontaktu s nejhlubšími částmi lidského já s cílem odstranit přítomné energetické bloky. Toto sezení má výborné výsledky v případech traumat, depresí, stavů úzkostí energetických bloků, špatné snášenlivosti změn, nemocí a dočasných diskomfortů různého charakteru. Použité techniky spojují danou osobu s tokem vlastní životná energie prostřednictvím pradávných rituálů šamanské tradice And. Nejedná se o lékařské ošetření ani psychoterapeutické sezení a v žádném případě jej nenahrazují. Sezení trvá 40min, začíná pohovorem, následuje energetickou prací na požadované téma a končí sdílením a rozborem informací, které energetická práce přinesla.

Despacho - cílem obětiny pro Pachamamu je dosažení psychické a fyzické rovnováhy a zvýšení schopnosti čelit úspěšně konkrétním životním výzvám. Prostřednictvím despacho je možné požádat vesmír o podporu nějakého konkrétního projektu nebo v nějaké konkrétní záležitosti (nová práce, důležitá cesta, důležitá příležitost) nebo vyjasnění si záležitostí, v jejichž souvislosti člověk cítí v danou chvíli zmatek, ale také prosba o očištění, podporu změn části svého já, které nefungují, o podporu v překonání traumat atd. Jde o rituál popisovaný v knihách Kurandera a Hadí žena.

Termíny sezení je možné objednat ve dnech: pátek 21.2. - neděle 23.2. 2020.

Počet míst je omezen, pro rezervování termínu pište na email mojí asistentky Markéty marketa@luciechaya.cz , která vám cca do 14 dnů odpoví. 

Místo konání: Praha 10 - Kolovraty

Ceny a doba sezení:

  1.  Čtení z kokových listů a následná energetická práce                     75 min            150 EUR

       2. Tvorba individuálního despacha                                                           1 hod           100 EUR

Platba bude probíhat na místě v hotovosti v eurech.

(Každý zájemce může zarezervovat jedno nebo obě sezení)