RETREAT PRO PÁRY ALCHYMIE LÁSKY

24.8.-30.8.2020

Náhradní termín za dubnový termín, ve kterém se kurz nemohl konat kvůli bezpečnostním opatřením v souvislosti s koronavirem.

Vztahy hrají v našem životě velmi důležitou roli. Milostné vztahy se pak dotýkají nejhlubších částí naší bytosti a často představují jednu z nejdůležitějších zkušeností našeho života. Téměř každý sní o trvalém, naplněném vztahu plném vášně a hluboké intimity, životní zkušenosti ale ukazují, že není vůbec jednoduché toho docílit.

Tento kurz přináší příležitost udělat si jasno v mnoha rovinách vašeho vztahu, zjistit, jaké jsou jeho dynamiky a jak s nimi pracovat, podívat se pod vedením Lucie Chayi  a Swamiho Anahaty na partnerskou intimitu a sexualitu a v neposlední řadě vnést do vztahu více vědomí.

Retreat pro páry ALCHEMIE LÁSKY Je určen pro páry, které chtějí více prozkoumat/ znovu objevit sexuální energii a přitažlivost, která svedla pár dohromady. Je to jedinečná příležitost udělat si se svým partnerem/partnerkou čas jen pro sebe s jediným záměrem: prozkoumat a dosáhnout nových hloubek komunikace, sexuality a milování.

Propojíte se na emociální, sexuální a spirituální úrovni v podpůrné atmosféře důvěry, respektu a bezpečí. Budete sdílet tuto zkušenost v menší skupině párů, které se stejně jako vy chtějí naučit, jak nechat růst a rozkvétat intimitu v rámci svého vztahu.

Tento 7-denní retreat je dokonalým mixem technik pradávného učení tantry, šamanismu a výzkumů západního světa v oblasti sexuality a vztahů. Použijeme to nejlepší, co známe; naším cílem je nabídnout vám různé kreativní způsoby, jak prozkoumávat sebe navzájem i váš vztah a jak se v něm cítit ještě radostněji. Představíme vám techniky, které vás povedou k hluboké intimitě. Provedeme vás pradávnými tantrickými rituály, partnerskými masážemi a meditacemi, které vám poskytnou hlubší vhled do vnitřního světa vašeho partnerství a nabídnou vám novou perspektivu pohledu na partnerčiny/partnerovy potřeby a přání.

 

PŘIHLÁŠKA

    Jak vznikl tento seminář

Seminář vedou zkušení lektoři Lucie Chaya a Swami Anahata. Oba mají silný osobní magnetismus, schopnost energetického chanellingu a dokáží držet každý zvlášť velmi bezpečný prostor, ve kterém dochází k mnoha léčení a rozšiřování vědomí účastníků. Oba mají také předchozí zkušenost práce s páry.

Na základě loňské zkušenosti spolupráce při společném rituálu pro muže a ženy, který byl pro všechny zúčastněné velmi silným a mocným zážitkem, se rozhodli vytvořit spolu tento seminář, ve kterém budou předávat své dary společně a vést páry po partnerské cestě v alchymickém propojení jejich esencí a v bezpečném prostoru plném integrity.

V části programu budou muži (pod vedením Swamiho Anahaty) a ženy (pod vedením Lucie Chayi) pracovat odděleně . V tomto čase se budou obě skupiny soustředit na techniky určené výhradně pro muže/ženy, abyste se pak každý mohl na další program opět propojit s partnerkou/partnerem v hlubším ukotvení ve své vlastní polaritě.

Kurz je určen pro heterosexuální páry. Hluboké intimní techniky budou partneři provádět pouze v rámci svého páru. Na bezpečí prostoru pro každý pár a jeho podporu bude brán speciální zřetel.

Kdo je Swami Anahata

Swami Anahata je nadaný, intuitivní a vášnivý učitel sexuality a tantry. Jeho semináře vedou účastníky k objevování a prožívání jejich plného potenciálu.

Posledních 20 let věnoval svému vlastnímu růstu a objevování sebe sama prostřednictvím Tantry a dalších holistických praktik. Jeho současná práce spojuje praktické učení s duchovní praxí a je pevně zakotvena v Oshově učení.

Anahata mísí východní mystiku a západní terapii způsobem, díky němuž je jeho poselství přístupné a srozumitelné po celém světě. Jeho magnetická přítomnost je přesvědčivým důkazem jeho schopnosti směrovat svou vlastní energii: fyzickou, emocionální a sexuální, a je tak inspirací pro ty, kteří se chtějí stát mistry své vlastní energie.

Jeho přístup vzbuzuje důvěru a jeho zvýšené povědomí v jeho žácích vznítí oheň probuzení. Jeho programy jsou určeny pro jednotlivce, páry nebo muže.

Vytvořil čtyřdílný výcvik pro muže, zaměřený na probuzení jejich mužství, mohli zaujmout svůj prostor v moderní společnosti bez jakékoli viny a hanby z minulosti.

www.swamianahata.com

Kdo je Lucie Chaya

Lucie Chaya ve své práci propojuje intuitivně tantru, šamanismus a kvantové meditace a ztělesňuje most mezi západním a východním učením. Má bohaté zkušenosti v oblasti práce s intimitou a intimní masáží.

Svými týdenními prožitkovými semináři Moderní kurandera 1-3 pomáhá ženám rozpomenout se na svůj ženský potenciál, na moudrost své vnitřní kurandery a naplno toho využívat v každodenním životě. Semináře změnily život už stovkám žen.  

Do Čech přinesla moudrost andské tradice prostřednictvím svých překladů Mamaniho knih Kurandera a Hadí žena a organizuje zde kurzy s andskými šamany z kmene Q‘Ero a Robertem Sartim, se kterým tvoří vyvážený pracovní tým, který dokáže předávat andskou tradici velmi efektivním a srozumitelným způsobem i českým zájemcům.

Vede kurzy pro páry, ve kterých ukazuje nový pohled na partnerskou sexualitu a komunikaci a pořádá poutě do Peru a na Posvátnou Sardinii.

Vystudovala italštinu na FFUK Praha a deset let působila jako novinářka se zaměřením na Itálii pro přední česká tištěná média, rozhlas a televizi. Má dospělého syna a žije střídavě v Čechách a na Sardinii, která je jejím druhým domovem.

www.luciechaya.cz

Více o kurzu:

Na tomto kurzu pro páry získáte zcela nový pohled na lásku, partnerství, sexualitu i na její funkci ve vztahu.

Je jen na nás, zda se i v partnerství budeme učit skrze IN-spiraci (radost) nebo DE-speraci (zoufalství a bolest). Obě cesty fungují a přinášejí své plody, Ta první je však rozhodně veselejší.

Partnerský vztah je možné chápat i jako příležitost pro alchymickou transmutaci, jako způsob léčení emočních ran, ale také jako příležitost pro úplnou kapitulaci ega, která vede k moudrosti, pokoře, osobní integritě a bezpodmínečné lásce a štěstí.

Prožitkový seminář využívající technik tantry, šamanismu a nových neurověd , kde budeme společně:

  • Zažívat zkušenost otevírání srdce a zcitlivování smyslů i rozšířeného vědomí
  • Naučíme se vědomě přijímat i dávat, respektovat své hranice i hranice partnera; práce s manipulací
  • Být jasní a otevření v komunikaci a přesto touto komunikací partnera v rámci možností nezraňovat.
  • Poznávat potřeb svého těla i duše, pracovat s energetikou těla
  • Získávat zcela nové vnímání genitálií a jejich interakce; nový pohled na výměnu mužské a ženské energie.
  • Zkoumat mužsko-ženskou polaritu v teorii a praxi.
  • Prozkoumávat extatickou energii, ke které máme přístup v každé chvíli, kdy jsme opravdu přítomní. Naučíme se ji transformovat a využívat ji pro konkrétní záměry v našem životě.
  • Prohlubovat partnerskou intimitu a zvyšování schopnosti být v každé chvíli naplno přítomní tady a teď.

Vztah je cesta...

Místo konání

Meditační centrum Skalka 22, Skalka u Doks ( uprostřed přírody a v blízkosti Máchova jezera). Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská popř. veganská strava.

Začínáme v pondělí 24.8. 2020 večeří a končíme v neděli 30.8.2020 obědem.

Cena a jak se přihlásit

Celková cena kurzu se skládá z kurzovného a poplatku za stravu a ubytování.

KURZOVNÉ PRO PÁR: 19900,- Kč (nebo 830 EUR) 

POPLATEK ZA STRAVU (plná penze) A UBYTOVÁNÍ ve dvoulůžkových pokojích: 8800,- Kč / 367 EUR  pro pár za pobyt.  

Po vyplnění závazné přihlášky (viz Registrační formulář vpravo nebo nahoře) obdržíš informace k uhrazení nevratné zálohy 7000,- Kč / 292 EUR na bankovní účet a potvrzení o rezervaci místa.

Doplatek za kurzovné a platba za stravu a ubytování se hradí na místě hotově. Platba kartou není možná.

Počet míst je omezen pouze na 12 párů.

Registrací souhlasíš se Smluvními podmínkami.

Do poznámky uveďte speciální požadavky na stravu.
Pole poznámky není určeno ke korespondenci, k tomuto účelu využijte email asistentky Markéty Králové.

Těšíme se na společnou cestu. Lucie Chaya & Swami Anahata.

PŘIHLÁŠKA